Kultūras ministra padomnieks mediju jautājumos būs Jānis Lielpēteris

Kultūras ministra Naura Puntuļa (Nacionālā apvienība) birojā darbu sāk ārštata padomnieks mediju jautājumos Jānis Lielpēteris, informēja ministrijā.

Viņa uzdevumos ietilps atbalsta sniegšana mediju vides daudzveidības, medijpratības un mediju vides drošumspējas jomās, mediju politikas plānošanas dokumentu izstrādē. Tajā skaitā Latvijas mediju pamatnostādņu īstenošanas plāna izstrādē un Latvijas Mediju politikas pamatnostādņu un īstenošanas plāna starpposma ietekmes izvērtējuma izstrādē.

Lielpēteris šim amatam izvēlēts, ņemot vērā līdzšinējo pieredzi un zināšanas par mediju pārvaldību, mediju ētikas prakses attīstību un pašregulāciju Latvijas mediju telpā, kā arī lektora praksi komunikācijas tiesībās.

Maģistra un bakalaura grādu tiesību zinātnē Lielpēteris ieguvis Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Strādājis Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP) par Monitoringa centra vadītāju, bijis jurists zvērinātu advokātu birojā „Skopiņa & Azanda”. Šobrīd darbojas kā vieslektors biznesa augstskolā „Turība”, pilda valdes priekšsēdētāja pienākumus Latvijas Mediju ētikas padomē un politikas daļas direktora vietnieka pienākumus Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā. Lielpēteris pārvalda latviešu un angļu valodas, kā arī pamatzināšanu līmenī vācu un krievu valodas.

Iepriekšējās ministres – Daces Melbārdes (Nacionālā apvienība) – ārštata padomnieks sabiedrības integrācijas un mediju politikas jautājumos bija Mārtiņš Kaprāns.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti