Dienas ziņas

Nometnēs dzimst draudzība uz mūžu

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Ceļu policijas reids Kuldīgas novadā

Kuldīgā ceļu satiksmē par drošību vismazāk domā gājēji

Ceļu policija reida laikā Kuldīgā secinājusi, ka par savu drošību uz ceļiem vismaāk domā gājēji.

Pilsētas centrā pie diviem lielveikaliem, kur atrodas divas gājēju pārejas, cilvēki ielu neatļautā vietā šķērso nepārtraukti.

Svētkos viņi gan saņem tikai aizrādījumu.

Paši gājēji aizbildinās ar laika trūkumu vai ieradumu ielu šķērsot neatļautā vietā. Tāpat ir gājēji, kas aizvien nelieto atstarotājus vai atstarojošās vestes.

"Mums te ir bijuši negadījumi ar cietušajiem. Vienai mammai ar diviem puikām teicu, lai neiet šeit pāri un nerāda bērniem sliktu piemēru," saka Kuldīgas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšniece Vita Maslobojeva.

Kuldīgas pusē policisti iesaistās ne tikai Latvijas mēroga reidos, bet reizi mēnesī rīkojot arī tikai savā teritorijā. Esot arī zibakcijas, kad pastiprināti tiek pārbaudīti gan autovadītāji, gan gājēji. Lai arī nereti par reidiem tiek ziņots plašsaziņas līdzekļos, pārkāpēji vienmēr atrodoties.

Arī šai reizē neiztika bez sodiem. Pats sev nepatikšanas svētkos bija sagādājis kāds auto vadītājs, kurš pie stūres bija sēdies bez auto vadīšanas tiesībām, turklāt alkohola reibumā. Savukārt kāda cita vadītāja nebija pamanījusi, ka jau martā bija beidzies viņas apliecības derīguma termiņš.

Pastiprinātā režīmā policija visā Latvijā strādās līdz 2.janvārim.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti