Kučinskis atbalsta Krūmiņas kandidatūras atkārtotu virzīšanu valsts kontroliera amatam

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) atbalsta valsts kontrolieres Elitas Krūmiņas atkārtotu virzīšanu valsts kontroliera amata.

Kučinskis ceturtdien, 1.decembrī, pēc tikšanās ar Krūmiņu žurnālistiem pavēstīja, ka no viņa puses ir atbalsts Krūmiņas kandidatūrai, taču gala vārds par to ir jāsaka Saeimas deputātiem. "Jālemj ir politiķiem, bet no manas puses ir atbalsts tālākai sadarbībai," viņš uzsvēra.

Sarunas laikā amatpersonas secinājušas, ka ir vienots viedoklis par nākotnes darbiem, orientējoties uz rezultātu valsts pārvaldē."Man radās pārliecība, ka mēs noteikti sastrādātos," teica Kučinskis.

Jautāts, kāda būs tālākā rīcība, Kučinskis uzsvēra, ka Saeima ir patstāvīga savu lēmumu pieņemšanā, tomēr, ņemot vērā labo novērtējumu, viņš ir pārliecināts, ka Krūmiņas kandidatūra tiks atkārtoti virzīta. "No manas puses tas vairāk ir kā signāls politiķiem, ka ir atbalsts no valdības vadītāja puses," pauda premjers.

Krūmiņa pavēstīja, ka ir informējusi valdības vadītāju par savu gatavību uz otro termiņu ieņemt valsts kontroliera amatu un viņas ieskatā ir būtiski valsts pārvaldē sasniegt rezultātu, nevis koncentrēties tikai uz procesu. Par savu gatavību kandidēt uz šo amatu viņa informējusi arī Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas vadītāju Andri Bērziņu (ZZS).

Saeimas Prezidijs un Frakciju padome ceturtdien, 1.decembrī, nolēma, ka kandidatūras valsts kontroliera amatam jāizvirza līdz nākamā gada 9.janvārim.

Jau vēstīts, ka valdību veidojošās partijas vēl lems par valsts kontroliera amatam virzāmo kandidātu vai kandidātiem. Atsevišķu koalīcijas partiju vadošie politiķi reizē pauž pozitīvu personīgo vērtējumu iespējai, ka šo amatu varētu turpināt ieņemt pašreizējā valsts kontroliere Krūmiņa.

Krūmiņai amata pilnvaras beidzas nākamgad janvārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti