Rīta Panorāma

Lai izvairītos no bakteriālās iedegas, aicina iegādāties stādus ar augu pasēm

Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar Leonīdu Salcēviču par vēlēšanu reultātiem Jēkabpilī

Telefonsaruna ar Ģirtu Valdi Kristovski par vēlēšanu rezultātiem Ventspilī

Kristovskis izvairās no solījuma nostrādāt Ventspils opozīcijā visus 4 gadus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Ventspilī pašvaldību vēlēšanās četras no 15 deputātu vietām ieguvušā Nacionālās apvienības, “Vienotības” un Latvijas Reģionu apvienības saraksta līderis Ģirts Valdis Kristovskis izvairās no skaidras atbildes, vai viņš nostrādās opozīcijā visus četrus domes sasaukuma gadus.

Kristovskis otrdien, 6.jūnijā, LTV raidījumā “Rīta panorāmā” četras reizes jautāts, vai nostrādās visu sasaukuma laiku, stāstīja, ka strādās tik, cik būs nepieciešams, strādās efektīvi iespēju robežās, taču tā arī neatbildēja, vai var solīt nostrādāt četrus gadus.

Jautāts ceturto reizi, viņš paziņoja, ka, iespējams, lai panāktu pārmaiņas Ventspilī, nebūs nepieciešami četri gadi, ja tiesībsargājošās iestādes rīkosies un būs pierādīti Ventspils vadības pārkāpumi.

Pirms tam viņš atzina, ka, kļūstot par saraksta līderi Ventspilī, viņa pašmērķis nebija atgriezties politikā politikas pēc, bet gan, lai mainītu pārvaldi Ventspilī.

Jau ziņots, ka Kristovskis uzskata, ka opozīcijas darbs būs pazemojošos apstākļos.  3.jūnijā vēlēšanās par ilggadējā Ventspils mēra Aivara Lemberga partiju balsoja 62,13%.  Par Nacionālās apvienības, “Vienotības” un Latvijas Reģionu apvienības kopīgo sarakstu - 24,59% vēlētāju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti