Krišjāņa Barona iela joprojām nav pieņemta ekspluatācijā

Krišjāņa Barona iela Rīgā pēc rekonstrukcijas joprojām nav pieņemta ekspluatācijā. Tā Latvijas Radio atzina Rīgas domes Satiksmes departamentā.

K.Barona ielas remontu sāka 2015.gadā, un divu būvsezonu garumā tika mainīts segums gan ielas braucamajai daļai, gan ietvēm. Kopējās izmaksas sasniedza četrus miljonus eiro.

Māra Rozenberga
  Lai gan bruģēšanas darbus pabeidza jau pērn un ielas apzaļumošanu – šopavasar, rekonstruēto Krišjāņa Barona ielu pašvaldība joprojām nav pieņēmusi ekspluatācijā. Iemesls – daudzie defekti, kas būvniekiem vēl jānovērš. Ielas braucamo daļu pārbruģēja SIA „Binders”, bet ietves – AS „Ceļu pārvalde”. Kā Latvijas Radio norādīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola, konstatēti gan iesēdumi uz brauktuves, gan ieplaisājis un izsists bruģis uz ietvēm. Pašvaldība pret defektiem izturas ar lielu iecietību, norādot uz projekta sarežģītību, izvēlēto materiālu apstrādes grūtībām un lielo satiksmes slodzi. Būvnieki solījuši defektus novērst par savu naudu līdz šī gada decembrim. Pēc tam pašvaldība kopā ar būvniekiem ielu apsekos vēlreiz, lai lemtu par objekta nodošanu ekspluatācijā.
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti