Krievijas NTV: No Krievijas izraidīts Latvijas un ASV dubultspiegs

Krievija no savas valsts ir izraidījusi Latvijas civilās aviācijas vecāko inspektoru Andreju Dudarevu, kurš esot spiegojis Latvijas un ASV specdienestu labā, ziņo Krievijas televīzijas kanāls NTV.

Dudarevs Krievijas varas iestādēm esot apliecinājis, ka 22 gadus strādājis Latvijas specdienestu un pēc tam arī ASV drošības dienestu labā, atsaucoties uz NTV, raksta rian.ru

Viņš Krievijas drošības dienestiem esot apgalvojis, ka, riskējot ar savu dzīvību, ieguvis unikālu dosjē par NATO plāniem Baltijā, ko esot bijis gatavs nodot Krievijai. Apmaiņā pret šo informāciju viņš vēlējies iegūt amatu Krievijas Aizsardzības ministrijā. Taču, kā ziņo NTV, Dudarevs ar savu informāciju esot gribējis dezinformēt Krieviju. To ir secinājuši Krievijas militārie eksperti, kuri iepazinušies ar Dudareva sākumā piedāvāto slepeno informāciju. Tagad Dudarevs esot izraidīts no Krievijas un viņam tur ir aizliegts ierasties turpmākos 10 gadus.

Dudarevs, kā apgalvo NTV, iepriekš ir strādājis Latvijas Aizsardzības ministrijā un Krievijas specdienestiem savu palīdzību piedāvājis pats.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti