Panorāma

Izstāde par nogalinātiem ukraiņiem nepaliek nepamanīta

Panorāma

Kijivā atskan sprādzieni, cietuši arī citi Ukrainas reģioni

Ukraiņu bērniem ziedo krājkasītēs sakrāto

Krājkasītēs sakrāto ziedo ukraiņu bērniem

Visu gadu krāta nauda ceļojumam vai jaunam telefonam. Daudzās krājkasītēs sakrātais šodien tika ziedots citam mērķim – ukraiņu bērniem. Labdarības maratonā “Dod pieci!” līdz šodienas sešiem saziedoti bija vairāk nekā 230 tūkstoši eiro

Monēta pie monētas, banknotes – un ziedojumu trauks pildās.

KĀ ZIEDOT

Ziedojumus, sākot no 5 eiro, apmaiņā pret savu mīļāko dziesmu var veikt mājaslapā www.dodpieci.lv.

No 16. līdz 22. decembrim skaidras un bezskaidras naudas ziedojumus pieņem arī labdarības maratona stikla studijā Vecrīgā, Doma laukumā.

Ziedot var „Circle K” degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā. Uzņēmums apsolījis dubultot tos ziedojumus, kas saņemti viņu degvielas uzpildes stacijās. No 16. līdz 21. decembrim “Circle K” ziedos vienu centu no katra privātpersonām pārdotā degvielas litra.

“Dod pieci!” ietvaros notiek labdarības izsoles, kurās tiek piedāvātas unikālas lietas, kas pieder Latvijā un pasaulē zināmiem cilvēkiem, kā arī dažādi piedzīvojumi un notikumi, ko nekur citur nevar iegādāties. Vairāk par izsolēm šeit: https://izsole.dodpieci.lv/

Vairākas ģimenes ziedojumos atnesušas krājkasītes, jo nav labāka mērķa, kā palīdzēt otram.

"Bērns izdomāja sakrāt gada garumā un ziedot kādam labdarības pasākumam. Nesaskaitījām cik, bet visu noziedojām," saka Judīte.

Juris stāsta, ka krājkasīte pildījusies vairākus gadus. "Kur citur vēl to naudiņu atstāt, lai tiek labākiem mērķiem," viņš atzīst.

Savukārt Sanija un Rūdolfs krāja naudiņu piedzīvojumiem, taču izdomāja, ka svarīgāk ir ziedot.

Olga ir no Mariopoles. Sākoties karam, ar ģimeni devusies bēgļu gaitās un tagad dzīvo Lietuvā. Šodien atbraukusi ekskursijā uz Rīgu un pirmais gājiens bijis uz Doma laukumu, lai palīdzētu saviem tautiešiem.

"Jūs esat tik lieli malači! Pati mazākā kapeiciņa ir ievērojama palīdzība Ukrainai, kurai ir vajadzīgs atbalsts. Un mēs to ļoti labi zinām," uzsver Olga.

"Ir ļoti patīkami redzēt izkārtus Ukrainas karogus un to, ka tiek vākta palīdzība Ukrainai," saka Arina.

Iemesli, kādēļ ziedot, katram ir savi, taču visiem kopā ir cerība, ka atbalsts iepriecinās un palīdzēs no kara bēgošajiem bērniem un viņu ģimenēm.

"Mēs tikko ieradāmies Rīgā, tikai tik daudz zinām, ka tā ir akcija Ukrainas bērniem, speciāli atnācām, mēģinam saprast, cik daudz jāziedo," saka Mārtiņš.

Ziedojumus Doma laukumā var nodod līdz 22. decembrim, kad noslēgsies ziedojumu vākšana labdarības akcijā “Dod pieci!”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti