Rīta Panorāma

«Māmiņu klubs» apmierināts ar Labklājības ministrijas ģimeņu atbalsta plānu

Rīta Panorāma

Lapsa ar iesniegumu vēršas pret drošības sargājošo iestāžu patvaļu

Kozlovskis: Uzturēšanās atļauju neizsniegšana būtu solis atpakaļ

Kozlovskis: Uzturēšanās atļauju neizsniegšana būtu solis atpakaļ

Termiņuzturēšanas atļauju neizsniegšana ārzemniekiem, ja tie Latvijā ir nopirkuši nekustamo īpašumu, būtu solis atpakaļ, intervijā LTV raidījumā „Rīta Panorāma” sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš sacīja, ka pasaulē šobrīd vairāk sliecas liberalizēt vīzu iegūšanu, tādējādi sekmējot brīvāku pārvietošanos. Ministrs arī atminējies, ka nesen esot Somijā, esot bijis pārsteigts, uzzinot, cik ļoti Somija vēloties piesaistīt Krievijas pilsoņus un viņu ieguldījumus Somijas ekonomikā.

Arī attiecībā uz Latviju, Kozlovskis uzsvēra, ka tai būs jācīnās ar citām valstīm par ieguldījumiem no citu valstu iedzīvotājiem. Termiņuzturēšanas atļauju piešķiršana ir viens no veidiem, kā to darīt.

Ziņots, ka nākamā gada valsts budžeta kontekstā valdībā norit asas diskusijas par to, vai saglabāt uzturēšanās atļauju piešķiršanu ārzemniekiem. Nacionālā apvienība vēlas šīs prakses pārtraukšanu, ko tā ir izvirzījusi kā vienu no saviem ultimātiem, tikai tādā veidā piekrītot atbalstīt nākamā gada valsts budžetu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti