Rīta Panorāma

Intervija ar Valsts robežsardzes priekšnieku, ģenerāli Normundu Garbaru

Rīta Panorāma

Intervija ar Rīgas vicemēru Andri Ameriku

Intervija ar iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski.

Kozlovskis: Sociālo tīklu īpašnieki varētu palīdzēt cīņā ar radikāļiem

Sociālo tīklu īpašnieki varētu palīdzēt cīņā ar radikāļiem, kuri internetā ievieto aicinājumus uz vardarbību, intervijā LTV raidījumā „Rīta Panorāma” pirmdienas rītā sacīja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis („Vienotība”).

Viņš skaidroja, ka Eiropas Savienības (ES) iekšlietu ministri ir runājuši ar lielo tīklu un interneta resursu – „Youtube”, „Facebook”, „Google”, tvitera un citu – īpašniekiem. Tie ir piekrituši radīt kopīgus kritērijus, lai „izķertu” un no satura izdzēstu materiālus, kur ir aicinājumi uz vardarbību vai, piemēram, pamācība, kā izgatavot spridzekli.

Kompānijas esot ieinteresētas šādā darbā, jo uzbrukums Francijas izdevniecībai „Charlie Hebdo” apliecinājis, ka neviens nav pasargāts.

Viņš apliecināja, ka arī Latvijā pieredzētais, kad 6000 cilvēku ar parakstiem atbalstīja Latvijas pievienošanu Krievijai, neesot pieļaujama un šīs tendences ir jāaptur.

Ziņots, ka cīņa ar radikāļiem Latvijā un ES vēl aktuālāka kļuva pēc uzbrukuma Parīzē esošajai žurnāla „Charlie Hebdo” izdevniecībai. Tāpat daudzi Eiropas pilsoņi ir aizbraukuši, lai piedalītos karā Sīrijā un Irākā. Latvijā liela uzmanība pievērsta arī atsevišķu iedzīvotāju aizbraukšanai uz Ukrainas austrumiem, lai piedalītos tur notiekošajā karadarbībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti