Rīta Panorāma

Intervija ar Lieni Valdmani

Rīta Panorāma

Intervija ar Daigu Gaismiņu-Šiliņu un Asnati Siliņu

Telefonintervija ar Latvijas iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski

Kozlovskis: Novērsti dažu Latvijas iedzīvotāju mēģinājumi nokļūt Sīrijā

Atsevišķiem Latvijas iedzīvotājiem ir liegta iespēja nokļūt Tuvo Austrumu konfliktu zonā, LTV “Rīta panorāmai” atklāja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”). 

Viņš atzina, ka ir atsevišķi cilvēki, kas nokļuvuši konflikta zonās, bet dažu cilvēku mēģinājumi novērsti. Precīzu šo cilvēku skaitu viņš nenosauca.

Ministrs skaidroja, ka ir novērsti Latvijas iedzīvotāju mēģinājumi nokļūt, piemēram, Sīrijā, taču tas nenozīmē, ka šos cilvēkus aizturēja. Viņu ceļošanas galamērķus vai nolūkus Eiropas Savienības vai partnervalstu atbildīgās iestādes  uzskatīja par nepatiesiem un liedza turpināt ceļu.  

Kozlovskis arī uzsvēra, ka Latvijas drošības dienestu spējas izsekot Latvijas valstspiederīgajiem, kas dodas vai atgriežas no konflikta zonām, ir lielākas nekā lielo valstu dienestiem, jo “tas skaits, ar ko mēs operējam, ir nesamērojams”.  

Jau ziņots, ka Drošības policijas Pretterorisma centra rīcībā ir ziņas par dažiem Latvijas iedzīvotājiem, kas varētu būt devušies uz Sīriju. Vai viņi ir sasnieguši galamērķi, pagaidām ziņu neesot.

Uzmanība radikāliem grupējumiem atkal pievērsta pēc 13.novembrī Parīzē notikušajiem teroraktiem Parīzē, par kuriem atbildību uzņēmās teroristiskais grupējums “Daīš”. Ir zināms, ka teroristu rindās bija arī Francijas pilsoņi.  

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti