Kozlovskis: Dzimumnoziedznieka meklēšanā nav ko pārmest policijai

Meklējot dzimumnoziedznieku, kurš Imantas mikrorajonā jau uzbrucis četrām astoņus un deviņus gadus vecām meitenēm, policija resursus netaupa - par to trešdien, tiekoties ar Valsts policijas pārstāvjiem, pārliecinājies iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Reformu partija). Turklāt viņam neesot pamata kādiem pārmetumiem policijai. 

„Varu apliecināt, ka Valsts policija ir diezgan lielus resursus iesaistījusi tieši šī noziedzīgā nodarījuma atklāšanai. Pat kriminālpolicijas darbinieki, kuri paredzēti citu pienākumu veikšanai, ir iesaistīti konkrēti šī noziedzīgā nodarījuma novēršanai. Tāpat pastiprinātas un izveidotas virkne patruļu un uzraudzības. Arī pašvaldības policija tiek piesaistīta un sniegs atbalstu,” sacīja Kozlovskis.

Rihards Kozlovskis par noziedznieka meklēšanu

  Policija līdz šim esot pārbaudījusi 70 personas, kas varētu būt kā potenciālie aizdomās turamie. Tomēr dzimumnoziedznieku vēl nav izdevies atrast.

  Policija dara visu, un man nav pamata viņiem pārmest, ka viņi nenopietni atteiktos pret šo noziedzīgo nodarījumu,” sacīja ministrs.

  Ministrs arī atzīmēja, ka ir liela sabiedrības atsauksme un tiek saņemti daudzi zvani. Viņš iedzīvotājus vairāk pieskatīt bērnus, jo īpaši tādēļ, ka šobrīd ir skolēnu brīvlaiks.

  Jau ziņots, ka pēdējos mēnešos Rīgā, Zentenes un Dammes ielas apkaimē, kāds vīrietis ir uzbrucis četrām meitenēm.

  Vīrietis ir 165-170 centimetrus garš, viņš ir 15-20 gadus vecs vai vecāks, bet jauneklīga izskata. Viņam ir brūni, nedaudz viļņoti mati, galvas vidū mati garāki, sānos - īsi. Tāpat viņam ir biezas, tumšas uzacis, šaura piere, pumpaina seja, kas klāta ar rētām. Tāpat viņam ir iešķībs deguns, savukārt uz rokām - dzimumzīmes.

  Iespējams, ka vīrietis varētu būt ģērbies tumšas krāsas jakā, ar zaļas krāsas uzrakstiem krūšu rajonā, baltā T-kreklā ar zilām svītrām, brūnās biksē un melnos sporta apavos ar baltas krāsas šņorēm. Tāpat uz rokas varētu būt uzsiets striķītis, savukārt kaklā ķēdīte ar krustiņu

  Nav izslēgts, ka viņam ir kādi psiholoģiska rakstura traucējumi. Tomēr policija pieļauj, ka vīrietis izskatās citādāk, nekā viņš izskatās fotorobotā, jo vienīgie liecinieki ir bērni.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti