Koronavīrusa dēļ Rīgā mainīs atrašanās vietas vairākiem vēlēšanu iecirkņiem

Koronavīrusa izplatības mazināšanai un epidemioloģiskās drošības uzturēšanai galvaspilsētā tiks mainīta vieta vairākiem 25. aprīlī plānoto Rīgas domes vēlēšanu iecirkņiem, kas līdz šim atradās ārstniecības iestādēs un sociālās aprūpes centros, informēja Rīgas domē.

Šādu lēmumu ceturtdien, 12. martā, pieņēma Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija, ņemot vērā Krīzes vadības padomes (KVP) ieteikumu, ka vēlēšanu iecirkņu izvietošana ārstniecības iestādēs un sociālās aprūpes centros nebūtu vēlama un tos vajadzētu pārcelt uz citām piemērotām telpām.

Iecirknis Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Vienības gatvē 45 tiks slēgts. Tā kā tā apkārtnē nav iespējams atrast piemērotas telpas, tad šim iecirknim piekritīgās adreses, kuros reģistrēti vēlētāji, tiks pārdalītas citiem tuvākajiem vēlēšanu iecirkņiem.

  • Iecirknis valsts sociālās aprūpes centra "Rīga" filiālē "Ezerkrasti" Berģu ielā 142 tiks pārcelts uz Garkalnes novada domes telpām Brīvības gatvē 455;
  • Iecirknis Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas stacionārā "Latvijas Onkoloģijas centrs" Hipokrāta ielā 4 – uz tirdzniecības centru "Gaiļezers" Gaiļezera ielā 8;
  • Iecirknis Rīgas sociālās aprūpes centrā "Mežciems" Malienas ielā 3A – uz Rīgas Juglas vidusskolu Malienas ielā 89;
  • Iecirknis Rīgas 2. slimnīcā Ģimnastikas ielā 1 – uz Rīgas Igauņu pamatskolu Atgāzenes ielā 26.

KONTEKSTS:

Jaunais koronavīruss "Covid-19" sāka izplatīties 2019. gadā Ķīnas centrālās daļas pilsētā Uhaņā, kurā dzīvo 11 miljoni cilvēku. Pasaules Veselības Organizācija norāda, ka "Covid-19" sasniedzis globālās pandēmijas līmeni. Daudzās pasaules valstīs, tostarp arī Eiropā atcelti masu pasākumi, kā arī slēgtas skolas un citas iestādes, lai ierobežotu "Covid-19" izplatību.

Latvijā līdz ceturtdienai, 12. martam, jaunā koronavīrusa izraisītā slimība "Covid-19"  apstiprināta 16 cilvēkiem. Ieteikumi un rekomendācijas, biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par koronavīrusa izraisīto uzliesmojumu pieejami Veselības ministrijas tīmekļvietnēSlimību profilakses un kontroles centra tīmekļvietnē, kā arī IZM tīmekļvietnē.

Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas plānotas 25. aprīlī – dienā, kad visā Latvijā paredzēta Lielā talka. 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti