Konsolidētās TV skatītākais kanāls jūlijā – LTV1

Konsolidētās TV skatītākais kanāls jūlijā bija LTV1, kura vērošanai veltīti 9,6% no kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 9,4%. Savukārt trešais skatītākais TV kanāls jūlijā – PBK, kura skatīšanās laika daļa bija 8%, liecina pētījumu kompānijas "Kantar" dati.

Konsolidētās TV skatītāko programmu topa pirmajā vietā ierindojās “TV3 Laika ziņas”, kuras vēroja vidēji 6,9% jeb 129 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Programmu topa otrajā vietā – “TV3 ziņas”, kuras vēroja vidēji 6,6% jeb 123,1 tūkstotis skatītāju. Trešā skatītākā TV programma jūlijā bija “Degpunktā” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 6,5% jeb 121,4 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

"Kantar" mediju klientu direktors Oskars Rumpēters norādījis, ka jūlijā ik dienu TV skatījās vidēji 60,3% Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Savukārt viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadīja vidēji 4 stundas un 6 minūtes dienā, tas bija par 2 minūtēm vairāk nekā jūnijā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti