Konsolidētās TV skatītākais kanāls aprīlī – TV3

Konsolidētās televīzijas (TV) skatītākais kanāls aprīlī bija TV3, kura skatīšanās laika daļa bija 9,9%, liecina kompānijas “Kantar” pētījums.

Savukārt otrs skatītākais kanāls bija LTV1, kuram veltīti 9,3% no kopējā TV skatīšanās laika, bet trešais skatītākais bija kanāls PBK, ar skatīšanās laika daļu 8,5%.

 

Konsolidētās TV skatītākā programma aprīlī – “Es mīlu tevi, Latvija! 5” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 8,3% jeb 155,9 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem. Otra skatītākā TV programma bija “Radiņi (Latvija)” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 6,3% jeb 117,5 tūkstoši skatītāju. Trešā skatītākā programma aprīlī – “Bez tabu” kanālā TV3, kuru vēroja vidēji 6,1% jeb 114,2 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.

 

Aprīlī vidēji ik dienu 65% Latvijas iedzīvotāju vēroja TV programmas to ētera laikā. Savukārt vidēji 14,3% skatītāju tās ik dienu vēroja ar nobīdi laikā. Aprīlī viens TV skatītājs pie televizora pavadīja vidēji 4 stundas un 5 minūtes dienā, par pusstundu mazāk laika nekā martā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti