Konkurss ārstu komisijas vadītāja amatam noslēdzies bez rezultāta

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) vadītāja atlasē pieņemts lēmums konkursu noslēgt bez rezultāta, informēja Valsts kancelejas komunikācijas departamentā.

Konkursa otrajā kārtā piedalījās pieci pretendenti, no kuriem uz konkursa fināla jeb trešo kārtu tika izvirzīts viens amata pretendents. Konkursa trešajā kārtā tika vērtētas pretendenta vadības kompetences: stratēģiskais redzējums, pārmaiņu vadīšana, darbinieku motivēšana un attīstīšana, orientācija uz rezultātu sasniegšanu un komandas vadīšana.

Izvērtējot trešās kārtas rezultātus, atlases komisija vienbalsīgi nolēma nevirzīt pretendentu uz VDEĀVK vadītāja amatu un konkursu noslēgt bez rezultāta. 

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vadīja labklājības ministre Ramona Petraviča (“KPV LV)”, tās sastāvā bija: Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs un Labklājības ministrijas Sociālās iekļaušanas politikas departamenta direktore Elīna Celmiņa. Tāpat pretendentu vērtēšanā kā neatkarīgs novērotājs tika piesaistīts nodibinājuma “Invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”” valdes loceklis Ivars Balodis. 

KONTEKSTS:

Ārstu komisiju kopš 2017. gada vadīja Juris Gaiķis, kurš izraudzīts Konkurences padomes priekšsēdētāja amatam.

No komisijas vadītāja amata pretendentiem tiek sagaidīta nevainojama reputācija, augstākā izglītība sociālajās vai tiesību zinātnēs, komerczinībās vai vadības zinībās, vēlams maģistra grāds. Tāpat no kandidātiem tiek prasīta ne mazāk kā trīs gadu nepārtraukta pieredze organizācijas vadītāja amatā vai citā vadošā amatā ar vismaz desmit padotajiem darbiniekiem, kā arī zināšanas un izpratne par valsts pārvaldes uzbūvi un darbību, administratīvā procesa, budžeta plānošanas un informācijas drošības jautājumiem.

Pretendentiem ir vēlamas zināšanas par politikas plānošanas dokumentiem un normatīvajiem aktiem invaliditātes politikas jomā.

"Piedāvājam atvērtam un atbildīgam vadītājam vadīt iestādi, kura rūpējas par sabiedrības labklājības veicināšanu," pretendentus mudina pieteikties Valsts kanceleja, "piedāvājam iespēju ar savu aizrautību, uzņēmību un drosmi iedvesmot līdzcilvēkus sasniegt labāko iespējamo rezultātu."

Amatā tiek solīta 2264 eiro alga pirms nodokļu nomaksas, sociālās garantijas, kā arī motivējošu bonusu sistēma atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti