Konkursā uz amatiem LTV valdē saņemti 28 pieteikumi

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) līdz pirmdienai, 11.februārim, ir saņēmusi 28 pieteikumus uz vakantajiem valsts SIA Latvijas Televīzija (LTV) valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatiem, informē NEPLP locekle Aurēlija Ieva Druviete.

Viņa pieļauj, ka līdz pieteikumu iesniegšanas beigu termiņam pretendentu skaits varētu palielināties.

Pretendenti konkursā uz vakantajiem LTV valdes amatiem var pieteikties līdz piektdienai, 15. februārim, pieteikumu iesniedzot NEPLP Doma laukumā 8a, Rīgā, slēgtā aploksnē vai arī elektroniski, sūtot to uz e-pasta adresi "[email protected]".

KONTEKSTS:

10. janvārī izsludināts atklāts konkurss uz diviem vakantajiem LTV valdes locekļu amatiem. Konkursā meklē LTV valdes priekšsēdētāju un valdes locekli digitālās attīstības un satura jautājumos.

Konkurss izsludināts pēc tam, kad NEPLP kā LTV valsts kapitāla daļu turētāja 2018. gada pēdējā darbadienā vienbalsīgi pieņēma lēmumu izteikt neuzticību LTV valdes priekšsēdētājam Ivaram Beltem un valdes loceklim programmu attīstības jautājumos Sergejam Ņesterovam.

Belte un Ņesterovs pauda pārsteigumu par NEPLP lēmumu, to nosodīja Latvijas Žurnālistu asociācija. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti