Konference «Sabiedrības līdzdalība pašvaldību plānošanā: Latvijas prakses izvērtējums un pasaules tendences»

Domnīca "Providus" piektdien 27. novembrī prezentēs jaunāko pētījumu “Sabiedrības līdzdalība pašvaldību attīstības plānošanas dokumentu izstrādē: Latvijas pašvaldību prakses izvērtējums”. Pētījuma prezentācijai un diskusijām varēs sekot līdzi LSM.lv tiešraide no plkst. 10.00 līdz 16.40. 

Pētījums īstenots ar mērķi analizēt un apkopot Latvijas pašvaldību pieredzi iedzīvotāju iesaistes nodrošināšanā pašvaldības attīstības plānošanas dokumentu izstrādē, kā arī apzināt ārvalstu pieredzi veiksmīgu, inovatīvu metožu izmantošanā, lai uzlabotu iedzīvotāju iesaisti pašvaldības attīstības plānošanā. 

Pētījuma prezentācija norisināsies "Providus" un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas konferencē “Sabiedrības līdzdalība pašvaldību plānošanā: Latvijas prakses izvērtējums un pasaules tendences”. (Pilna programma.)

Konferences diskusiju paneļos būs iespējams uzzināt vairāk par labo praksi, iesaistot iedzīvotājus plānošanas procesos, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus gan Latvijas pašvaldību plānotājiem, gan ārzemju ekspertiem, gan arī nevalstiskā sektora pārstāvjiem un aktīvistiem.

Konferenci rīko "Providus" ar Vācijas Ārlietu ministrijas atbalstu projekta “Iesaistošas pašvaldības: veicinot labākās iedzīvotāju iesaistes prakses” ietvaros un Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu. 

(Pasākums tiek līdzfinansēts no INTERREG Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. CB627 “Coast4us” / “Piekraste mums” ietvaros)

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt