Konferencē pilnveidos pirmskolas pedagogu zināšanas pirms jaunā satura ieviešanas

Līdz jaunā izglītības satura ieviešanai pirmskolā atlicis mazāk kā pusgads, un ceturtdien satura ieviesēji – "Skola2030" – organizē konferenci, kuras galvenais mērķis ir palīdzēt pedagogiem sagatavoties un saprast, kā notiks pilnveidotā satura ieviešana visās pirmsskolās Latvijā, stāsta "Skola2030" mācību satura ieviešanas vadītāja Zane Oliņa.

Konferencē pilnveidos pirmskolas pedagogu zināšanas pirms jaunā satura ieviešanasRūdolfs Krieviņš

  Konferencē plānotas diskusijas, tematiskas darbnīcas un iepazīšanās ar pilotpirmsskolu pieredzes stāstiem, lai aptuveni 600 pedagogu labāk saprastu skolotāja lomu, caurviju prasmju attīstību, darba organizāciju un citus ar jauno saturu saistītus jautājumus. Arī pārējais ar jaunā satura ieviešanu saistītais norit pēc plāna.

  "Pilnīgi visu pirmsskolu vadības komandas, kas ir iestādes vadītājs un vismaz viens vietnieks, ir bijuši mācībās. Pilnīgi visās pirmsskolās ir bijuši kursi vadības komandām. Tas ir ļoti svarīgi, domājot par ieviešanu, lai būtu no pirmavota informācija. Tāpat mēs piedāvāsim jau tagad, aprīlī, mācību programmu visai pirmsskolai un arī metodiskos ieteikumus, arī mācību līdzekļu piemērus, ar kuriem pirmsskola varēs strādāt. Tā kā skolotājiem būs atbalsts. Šobrīd arī jau ir uzsākuši mācības aptuveni 1200 pirmsskolas skolotāju, kas māca tieši piecus un sešus gadus vecus bērnus. Mēs jūtam un redzam ļoti lielu interesi un entuziasmu no skolotājiem - mēģināt saprast, kā tas notiks. Protams, ir ļoti daudz jautājumu, kā tas tagad būs," pauda Oliņa.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti