Konferencē analizēs ekonomiku, ekoloģiju un demogrāfiju dažādos Latvijas valsts posmos

Sestdien, 29.septembrī, Rīgas Latviešu biedrības namā notiek Latvijas Politiski represēto apvienības un Latvijas Okupācijas izpētes biedrības kopīgi organizētā konference „Mūsu trejādā Latvija”.

Konferencē ar referātiem par trim periodiem Latvijas valsts pastāvēšanas laikā, proti, pirmās neatkarības posmu no 1918. līdz 1940. gadam, okupācijas periodu no 1940. līdz 1990. gadam un otrreiz atgūtās neatkarības laiku no 1990. gada līdz mūsdienām, uzstāsies 15 referenti.

Ruta Pazdare: Par konferenci „Mūsu trejādā Latvija”. Madara Fridrihsone

  “Šie laika posmi tiks pārskatīti - kas tajos notika gan sociāli ekonomiskā jomā, tautsaimniecībā, kas notika pirmajā laika posmā, kas notika pēc neatkarības atgūšanas. Tātad augsta līmeņa eksperti to izvērtēs, tāpat demogrāfijas jomā - kāda bija politiskā situācija, vides jomā, vides aizsardzības jomā kāda situācija, arī atsevišķas jomas par militāri rūpniecisko kompleksu nākas pārrunāt,” konferences tematiku ieskicē Latvijas Okupācijas izpētes biedrības valdes priekšsēdētāja Ruta Pazdare.

  Pētnieki, kas iesaistīt PSRS okupācijas nodarīto aplēsēs, stāstīs par jaunākajiem atklājumiem, kuri faktiski Latvijas sabiedrībai pat nav zināmi, atklāja Pazdare.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti