Koncertā Rīgas Domā vāks līdzekļus bērniem, kam vajadzīga paliatīvā aprūpe

Svētdien, 25.decembrī, Rīgas Domā notiks Ziemassvētku labdarības koncerts – svētbrīdis “Apsnieg eņģeļu koks”. Ieeja koncertā būs par ziedojumiem bērniem, kuriem vajadzīga paliatīvā aprūpe, jo viņu ārstēšanas iespējas ir izsmeltas.

 

Latvijā ir aptuveni 200 ģimenes, kuru bērniem vajadzīga paliatīvā aprūpe.

“Bērnu paliatīvā aprūpe ir tāda kompleksa palīdzība ģimenēm, kuru bērnu slimība nav izārstējama un šīs radikālās ārstēšanās iespējas šiem bērniem ir izsmeltas," norāda Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības valdes priekšsēdētājas vietniece Aina Briede.

"Bet, ņemot vērā to, ka ģimene atrodas mājās ar savu bērniņu, tad profesionāla komanda, nodrošinot aprūpi, var izdarī tā, ka šai ģimenei ir nodrošināta pienācīga dzīves kvalitāte arī bērnam atrodoties mājās. Bet, lai šo komplekso pakalpojumu ģimene varētu saņemt, ir nepieciešami līdzekļi un tāpēc Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība arī organizē šo labdarības koncertu “Apsnieg eņģeļu koks”.

Koncertā visi savāktie ziedojumi tiks novirzīti tam, lai varētu šo pakalpojumu bērni saņemt mājās un lai viņiem nebūtu jāguļ slimnīcā," norāda Briede.

Koncertā uzstāsies solisti Zane Gudrā, Ivo Grīsniņš-Grīslis, ģitārists Dmitrijs Tarasovs, saksofonists Sergejs Boicovs, Ādažu mākslas un mūzikas skolas saksofonistu kvintets un Rīgas 49.vidusskolas jauktais koris. Viņi izpildīs iemīļotas Ziemassvētku melodijas. Savukārt Dailes teātra aktrise Aija Dzērve lasīs dzeju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti