Komisija darbu par Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu strukturē četros blokos

Pirmdien uz pirmo sēdi kopā sanāca Zolitūdes traģēdijas parlamentārā izmeklēšanas komisija. Sēdē deputāti karstās debatēs apsprieda komisijas turpmāko darba kārtību, un kādus ar traģēdiju saistītus jautājumus izskatīt vispirms.

Deputāti nolēma komisijas darbu strukturēt četros blokos.

„Lielākā daļa kolēģu piekrita par strukturētu darbu, kur mēs pa blokiem skatām šīs lietas. Pirmais, protams, ir būvniecības bloks. Otrais bloks ir par būvuzraugošām instancēm, un trešais bloks ir šis bloks, kas saistās ar ārkārtas situācijām, un pēdējais ir šis sociālo jautājumu bloks, lai saprastu, ka tie cilvēki ir dzīvi, kas pašreizējā brīdī ir cietušie.

Un tas jautājums ir ne tikai no viedokļa, ka viņiem tas ir sāpīgi konkrēti, bet tas jautājums ir vispārīgi skatāms, lai citos līdzīgos gadījumos cilvēki varētu saņemt kompensācijas, nevis atrunas, ka likums to neļauj darīt; ka to nevar izdarīt, ņemot vērā, ka ir likumdošana. Tas ir mūsu pienākums likumus grozīt, un, ja tas ir iespējams, skatot konkrēti šo traģēdiju, tad tas ir vienkārši jādara,” par turpmākajiem soļiem traģēdijas izmeklēšanā stāsta komisijas priekšsēdētājs Ringolds Balodis no partijas „No sirds Latvijai”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti