Kolkas pagasta pārvaldnieks iesūdz tiesā Dundagas novada domi

Kolkas pagasta pārvaldes vadītājs Aldis Pinkens vērsies Kurzemes rajona tiesā, lūdzot atcelt Dundagas novada pašvaldības izpilddirektores Janitas Vandas Valteres piemēroto disciplinārsodu, Latvijas Radio pastāstīju "Talsu Vēstu" žurnāliste Mārīte Raks-Lasmane. Vēl pārvaldnieks lūdz domei atlīdzināt nodarīto morālo kaitējumu 1000 eiro apmērā.

Dundagas novada pašvaldības izpilddirektore bija izteikusi rājienu Pinkenam, jo viņš Talsu televīzijas sižetā decembra sākumā žurnālistiem pastāstīja, ka Dundagas novada domē nav ētikas komisijas. Izpilddirektore uzskata, ka Pinkens pārkāpis Darba likumu, sniedzot komentāros savu interpretāciju par darba devēja problēmām ārpus savas kompetences, tādējādi kaitējot darba devēja reputācijai.

Pinkens gan uzskata, ka viņa teiktais bijis fakts, nevis viedoklis, jo ētikas komisijas pašvaldībā tiešām nav bijis. Raks-Lasmane stāstīja, ka komisija "uz papīra" eksistēja, bet tajā nebija neviena dalībnieka. Domē saņemta arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vēstule, kurā pašvaldība aicināta komisiju izveidot.

Dundagas novada domē saņemti arī vairāki iesniegumi, kuros pausta neapmierinātība ar izpilddirektores attieksmi, raksturojot viņas komunikācijas problēmas. Savukārt pašvaldības vadītājs uzskata, ka viss ir kārtībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti