KNAB rosina sākt kriminālvajāšanu par vairāk nekā miljons eiro liela kukuļa piedāvāšanu policistam

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret vienu personu, kas mēģinājusi policistu piekukuļot ar vairāk nekā miljons eiro, informēja KNAB.

KNAB informē, ka kāda policijas izmeklēta kriminālprocesa ietvaros tika arestēta juridiskas personas manta - finanšu līdzekļi kredītiestādē 32 miljonu eiro apmērā. Juridiskās personas pārstāvis tad sazinājās ar kādu fizisku personu, lai tā "atrisinātu jautājumu" un panāktu lēmumu par aresta atcelšanu finanšu līdzekļiem.

24. oktobrī fiziskā persona, izmantojot "savedēju", sazinājās ar policijas amatpersonu un piedāvāja kukuli vairāk nekā viena miljona eiro apmērā. Par kukuļošanas mēģinājumu tika informēta policijas vadība un KNAB. Fiziskā persona 9. novembrī nodeva policijai kukuļa daļu - 85 tūkstošus eiro. Pēc kukuļa nodošanas persona tika aizturēta un apcietināta.

Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija liecina, ka apcietinātais nav Latvijas pilsonis.

KNAB neatklāj lietā iesaistīto personu vārdus. KNAB pateicas Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonām par sadarbību un atbalstu kriminālprocesa ietvaros.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti