KNAB lūdz sākt kriminālvajāšanu pret Rīgas 1.medicīnas koledžas darbiniekiem

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nosūtījis krimināllietas materiālus prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret piecām personām. Noziedzīgajos nodarījumos iesaistītas izglītības iestādes amatpersonas, darbinieki un amatpersonas radinieks, liecina KNAB mājaslapā pieejamā informācija.

Latvijas Televīzija vēsta, ka krimināllieta saistīta ar Rīgas 1.medicīnas koledžu, kur iepriekš pārkāpumus revīzijā konstatēja Valsts kontrole. Tā secināja, ka koledžas telpas nodotas bezatlīdzības lietošanā, tādējādi laikā no 2004.gada 1.janvāra līdz 2018.gada 14.martam par telpu īri nav gūti ieņēmumi vismaz 48 270 eiro apmērā.

KNAB informācija liecina, ka kopējā nodarīto zaudējumu summa ir 55 573 eiro.  Kriminālvajāšanu lūgts sākt pret mācību iestādes vadītāju, viņas radinieci, dienesta viesnīcas vadītāju, kā arī diviem darbiniekiem.

Iestādes vadītāju lūdz apsūdzēt par ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmantošanu, piesavināšanos personu grupā, grāmatvedības noteikumu pārkāpšanu un piesavināšanos nelielā apmērā. Savukārt dienesta viesnīcas vadītāju lūdz apsūdzēt par valsts amatpersonas pienākumu nepildīšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti