Nakts ziņas

Gaisa spēku mācības Lielvārdē

Nakts ziņas

Imitē sprādzienu pansionātā

KNAB interese par īpašumu Turaidas ielā 17

KNAB Jūrmalā izmeklē iespējamus noziegumus saistībā ar īpašumu Turaidas ielā 17

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sāktajā kriminālprocesā, kurā figurē kopumā septiņas Veselības inspekcijas un Jūrmalas domes amatpersonas, tiekot izmeklēti iespējami noziegumi saistībā ar īpašumu Jūrmalā, Turaidas ielā 17, to intervijā LTV apstiprināja Jūrmalas domes deputāts un Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs Jānis Lediņš. 

Īpašums Jūrmalā, Turaidas ielā 17 oficiāli pieder miljonāra Jūlija Krūmiņa meitas Maijas Čerņavskas uzņēmumam "MC Turaida Property".

Jūrmalas domes deputāts un Zaļās partijas Jūrmalas nodaļas vadītājs Lediņš pirmdien, 10.oktobrī, intervijā LTV apstiprināja arī, ka KNAB darbinieki bijuši Jūrmalas pilsētas būvvaldē un izņēmuši ar īpašumu Turaidas ielā 17 saistītus dokumentus.

"Bet, kas tur nav kārtībā, man ir grūti teikt. Tie dokumenti šobrīd ir paņemti, un, kā mūsu būvvalde atsaucās, viņiem arī nav pateikts, kas tur nav kārtībā," teica Lediņš, piebilstot, ka būvvaldes darbinieki snieguši liecības, "bet vairāk arī neko".

Izmeklēšanas interesēs šobrīd plašāka informācija netiek sniegta. Vien zināms, ka kriminālprocess sākts par Veselības inspekcijas un Jūrmalas pilsētas domes amatpersonu prettiesiskajām darbībām, kas saistītas ar labvēlīgu lēmumu pieņemšanu, kā arī iespējamu dokumentu viltošanu kāda uzņēmuma interesēs attiecībā uz šī uzņēmuma objekta nodošanas ekspluatācijā faktu.

Jau ziņots, ka kriminālprocesā ir iesaistītas septiņas personas, pret kurām sākts kriminālprocess par, iespējams, izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem - kukuļņemšanu, dienesta viltojumu un kukuļdošanu.

LTV raidījums "de facto" iepriekš vēstīja, ka kompānijas "MC Turaida Property" īpašumā Turaidas ielā 17 atrodas apartamentu kvartāls. Tajā plašākais ir 38.dzīvoklis - aptuveni 150 kvadrātmetrus plašs ar vēl lielāku āra terasi. 

Attīstītāja mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka dzīvoklis ir izīrēts, bet, atšķirībā no daudziem citiem, tam nav norādīta īres cena un īres termiņš. Pērn vairāki “De facto” avoti kūrortpilsētā norādīja, ka šajā dzīvoklī mēdz uzturēties Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis. Taču to piefiksēt gan neizdevās - kvartāls tiek apsargāts un iekļūšana tajā notiek caur pazemes autostāvvietu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti