KNAB dēļ var nākties pārbūvēt krustojumu Muitas ielā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) jaunā biroja dēļ Muitas ielā varētu mainīt satiksmes organizāciju. Pašlaik Rīgas domes satiksmes departaments pēc KNAB lūguma vērtē šādu iespēju.

TV3 raidījums „Bez Tabu” pieķēris Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieku Jēkabu Straumi ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanā. Izbraucot no biroja iekšpagalma Muitas ielā, Straume šķērsojis divas braukšanas joslas, kur tas ir aizliegts, un ieņēmis kreiso braukšanas joslu.

Vietā, kur atrodas jaunais KNAB birojs, ir aizliegts kreisais pagrieziens. Tāpēc, braucot uz centru, korupcijas apkarotājiem jābrauc Pārdaugavas virzienā, tad jāapgriežas un atkal jāšķērso Vanšu tilts. Šādā veidā brauciens no KNAB biroja uz pilsētas centru ir krietni garāks.

Rīgas domes Satiksmes departamentā skaidroja, ka jau aprīlī, vēl pirms ievākties jaunajā ēkā, KNAB lūdzis veikt satiksmes organizācijas izmaiņas Muitas ielā un atļaut kreiso pagriezienu.

Una Ahuna-Ozola: Par satiksmi Muitas ielāZane Mače

  Departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola skaidroja, to nevarēja izdarīt.

  Toreiz departaments secināja, ka to nav iespējams izdarīt, jo tad nav iespējams nodrošināt ne satiksmes drošību, ne arī redzamību.

  Savukārt pēc medijos izskanējušās informācijas par to, ka tiek pārkāpti satiksmes noteikumi, KNAB ir vērsies Satiksmes departamentā atkārtoti.

  “Pagājušajā piektdienā saņēmām vēl vienu vēstuli, kurā tiek piedāvāts jauns veids, kā veikt satiksmes organizācijas izmaiņas, patlaban departamenta speciālisti tās izvērtē un sniegs savu atbildi likumā noteiktajā kārtībā,” pastāstīja departamenta pārstāve.

  Satiksmes departamentā uzsvēra, ka Muitas ielā šādi satiksme tikusi organizēta visu laiku. Tagad tiks lemts, kā situāciju risināt. Viena no iespējām ir krustojuma pārbūve.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti