KNAB aizturējis uzņēmēju Jūliju Krūmiņu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturējis uzņēmēju Jūliju Krūmiņu, aģentūrai LETA apstiprināja advokāts Egons Rusanovs.

Rusanovs Latvijas Televīzijai atzina, ka Krūmiņš aizturēts savā dzīvesvietā otrdien, 4.oktobrī, ap plkst.9 no rīta. Krūmiņš patlaban atrodas izolatorā un ir sniedzis īsas liecības, aģentūrai LETA apliecināja Rusanovs.

Savukārt attiecībā uz iespējamo drošības līdzekli, kāds varētu tikt piemērots viņa klientam, Krūmiņa aizstāvis komentēja, ka par to pašreiz ir pāragri runāt. 

Rusanovs Latvijas Televīzijai pavēstīja, ka ir veiktas arī kratīšanas, taču viņš neprecizēja, kurā vietā tas ir noticis.

Jautāts, vai aizturēšana saistīta ar iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem, advokāts atbildēja apstiprinoši.

Latvijas Televīzija, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, vēstīja, ka Krūmiņa aizturēšana saistīta ar otrdien KNAB darbinieku veikto kratīšanu Jūrmalas pilsētas mēra Gata Trukšņa (Zaļo un zemnieku savienība) birojā.

Latviešu uzņēmējs un miljonārs Krūmiņš laikā no 1989. līdz 1991.gadam bijis ģenerāldirektors Latvijas un Zviedrijas kopuzņēmumā "Man-Tess", kas ir viens no lielākajiem stividoruzņēmumiem Latvijā. Pēcāk Krūmiņš kļuva par tā prezidentu un īpašnieku, bet 2011.gadā atstāja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu.

Krūmiņš iepriekš ir bijis arī "Man-Tess Tranzīta", "Latvijas Rietumu termināļa" un "MT Bunkera" vienīgais īpašnieks, kā arī AS "Latvijas Naftas tranzīts" un "Ventspils nafta" līdzīpašnieks. Kopš 1997.gada Krūmiņš regulāri ticis ierindots Latvijas miljonāru sarakstā.

Jau ziņots, ka KNAB darbinieki otrdien veica kratīšanu Jūrmalas mēra Gata Trukšņa (ZZS) birojā. LTV rīcībā esošā informācija liecina, ka lieta pret Truksni sākta saistībā ar iespējamiem partiju finansēšanas pārkāpumiem.

Pēcpusdienā trīs KNAB pārstāvji no Jūrmalas domes ēkas iznesa vienu melnu koferi un vairākas lielizmēra aploksnes. KNAB pārstāvji devās uz mikroautobusu, ar kuru no domes aizbrauca.

KNAB preses pārstāve Laura Dūša apliecināja, ka KNAB veicis procesuālās darbības Jūrmalas domē, taču plašāku informāciju nesniedza.

10 komentāri
Pārdomātājs
Strādājam ar sievu divās vietās, bērni strādā.....bet 30 000 uzdāvāt vaj ziedot partijām NESANĀK !!!
Laikam
Sudrabai hana
vai
tiesaam nav vairs par ko rakstit skaistu kaa tikai par bleeziem
uģis rotbergs
Vienotība agonijā sāk plosīties!Streļčenoks unJuta jāglābj..
ivars
Tiesi tā Ainārus Leonīdus utt,slabo aizturēt.Turies Krūmiņ!
Notars
ZZS donori iesēdušies ...
Kŗemilek
Nu jau izskatās vēl nopietnāk! Ne tikai ZZS aiztiek, bet arī vienu no vecajiem VDK uzceptajiem miljonāriem! Interesanti, tā būtu kārtējā ietekmes sfēru dalīšana, vai arī no rietumiem ir bijis rīkojums kaut drusku savākt korupciju (un tad kādam bija jākrīt)?
he
nekaa nopietna riit izlaidiis
.).
nuu jaa, ainaarus, aigarus un liidziigos jau slabo aiztureet....niikulji.
ddd
laikam ir poenācis laiks maksāt ...nodokļus beidzot
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti