KM parlamentārā sekretāra amatā stājas Ritvars Jansons

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Kultūras ministrijas (KM) parlamentārā sekretāra amatā pirmdien stājas 13. Saeimas deputāts, vēsturnieks Ritvars Jansons (Nacionālā apvienība (NA)), informēja ministrijā.

“Esmu gandarīts par Ritvara Jansona lēmumu pieņemt jaunu izaicinājumu un stāties ministrijas parlamentārā sekretāra amatā. R. Jansonam ir plaša parlamentārā darba pieredze, kā arī padziļinātas zināšanas par arhīvu un muzeju darbu, kas ir būtiska kultūras nozare,” sacīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Jansons arī turpmāk pildīs 13. Saeimas deputāta pienākumus, kā arī turpinās darboties kā Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētāja biedrs, Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Mediju politikas apakškomisijas sekretārs un Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas sekretārs. Ministru kabineta iekārtas likums paredz, ka parlamentārajam sekretāram, kurš amatam izraudzīts no Saeimas deputātu vidus, ir atļauts saņemt tikai vienam amatam paredzēto atalgojumu pēc savas izvēles. Jansons ir izlēmis par labu Saeimas deputāta atalgojumam, atsakoties no parlamentārā sekretāra algas.

Jansons bijis Rīgas domes deputāts, 12. Saeimas deputāts un Latvijas Okupācijas muzeja direktora vietnieks. 2009. gadā Jansons ieguvis vēstures doktora zinātnisko grādu Latvijas vēsturē Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes doktora studiju programmā; 2003. gadā iegūts sociālo zinātņu maģistra grāds politikas zinātnē Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes politikas zinātnes maģistratūrā.

KONTEKSTS:

Bijusī KM parlamentārā sekretāre Eva Juhņeviča februāra vidū iecelta Rīgas Tūrisma attīstības biroja valdē. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti