Dienas ziņas

Meteņos Pedvālē modina akmeņus

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Klāt «Supernovas» fināls

Jau pēc pāris stundu taps zināms, kurš mākslinieks maijā dosies uz Kijevu, lai tur kā Latvijas pārstāvis kāptu uz lielās Eirovīzijas skatuves. Šis atbildīgais lēmums jāpieņem skatītājiem, jo žūrija savu pēdējo vārdu teica jau pusfinālā, un šī vakara uzstāšanās nevērtēs. 

Spēcīgs vokāls ir kvalitāte, kas raksturo pirmo divu Supernovas konkursu uzvarētājus. Gan Justam pērn, gan Aminatai 2015. gadā izdevās iekļūt Eirovīzijas finālā, tā pārtraucot ieilgušo Latvijas neveiksmju sēriju šajā konkursā.

Jau šobrīd skaidrs, ka arī šī gada Latvijas pārstāvim viegli neklāsies, jo mūsu pusfinālā nebūs ne Lietuvas, ne Igaunijas, tātad ar kaimiņvalstu balsotāju atbalstu rēķināties nevaram. Tāpēc šīvakara uzvarētājam Kijevā būs jāparāda sevi vislabākajā formā.

"Eirovīzija, tie nav 100 skatītāji zālē vai 1000 skatītāji zālē, tā ir tiešraide, ko 200 miljoni skatās, tāpēc ļoti svarīga pieredze. 

Tev ir dotas trīs minūtes. Ļoti svarīgi, kā tu nodziedāsi, kāda ir pieredze publikas priekšā dziedāt, kameras priekšā dziedāt, nu, pateikšu, ka Justs pagājušajā gadā ļoti labi nodziedāja, lai arī viņam nebija pieredzes uz lielās skatuves," norāda Miroslavs Kodis, Miroslavs Kodis, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā prezidents.

"Un vēl Eirovīzijā ir ne tikai skatuve, bet 100 000 žurnālisti, fani, un tā ir arī liela psiholoģiska spriedze un cilvēkam, kurš tur brauks, ar to jārēķinās," viņš teica.

Lipīga melodija – to kā vienu no panākumu atslēgām min melodiju meistars maestro Raimonds Pauls.

"Bet nu, ko nozīmē lipīgs, lipīgs bija kādreiz "Pīrādziņ, nāc ārā". Tas ir viss saistīts ar numuru, to neviens paredzēt nevar," teica Pauls.

"Arī vizuālais, gaismas, horeogrāfija, lai gan var iziet viens vienkāršā tērpā, kam ir laba balss un panāk daudz, kā iznāca kādreiz Adele, viņai jau nekas nebija, viņa vienkārši iznāca ārā vienkāršā kleitiņā un nodemonstrēja to, ko neviens nevar," teica maestro.

"Man būtu svarīgi, lai viņi tur godam pārstāv Latviju, lai vismaz nu tā, iziet labā pirmajā 10, tas jau arī ir labi," viņš teica.

Savukārt Supernovas talismanam - Rīgas bebram - ļoti gribas uzzināt, kurš dosies uz lielo Eirovīziju.

Tā Supernovas talismans – Rīgas bebrs, kurš, lai arī neizturēja dalībnieku priekšatlasi 2015. gadā, bijis klāt visos Supernovas raidījumos, reklāmas pauzēs izklaidējot mūziķus, skatītājus un žūriju, un arī viņam ir savas – oriģināls redzējums par to, kā uzvarēt Kijevā.

"Būšu atklāts, man jau gribas, lai visi brauc, jo, ja visi brauc, ir lielākas izredzes uzvarēt, bet, cik saprotu, tur kaut kādi nolikumi ir Eirovīzijai, ka nedrīkst tik daudz cilvēki būt uz skatuves," viņš teica.

Vai tiešām notiks, kā cer Rīgas bebrs, un par uzvarētājiem tiks atzīti visi četri Supernovas finālisti?

Latvijas Eirovīzijas dziesmu atlases finālā sacentīsies grupa „My Radiant You” ar dziesmu “All I Know”, grupa „Triana Park” ar dziesmu “Line”, dziedātājs The Ludvig ar dziesmu “I’m In Love With You”, kā arī dziedātāja Santa Daņeļeviča ar skaņdarbu “Your Breath”.

Skatieties jau šovakar pulksten 21:25 kanālā "LTV7". "Pieci.lv" alternatīvo tiešraidi visā pasaulē HD kvalitātē var vērot supernova.lsm.lv.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti