Dienas ziņas

Piemin Ziemassvētku kauju varoņus

Dienas ziņas

(Zīmju valodā). Dienas ziņas

Gatavo “Rīgas satiksmes” ziedojumus Ukrainai

Kijivā nogādās nākamos «Rīgas satiksmes» dāvātos autobusus un cilvēku ziedojumus

Drēbes, pārtikas preces un higiēnas piederumi, brīvprātīgie šodien sāka saiņot ziedojumus, kuri nākamnedēļ mēros ceļu uz Ukrainu ar "Rīgas satiksmes" dāvātajiem autobusiem. Cilvēku atsaucība bijusi tik liela, ka daļa ziedojumu tiks nogādāta ar atsevišķu kravas auto.

"Rīgas satiksmes" noliktavā jāstrādā čakli, ne tikai tādēļ, ka aiz loga ir pamatīgs sals, bet arī tāpēc, lai pagūtu sašķirot mantas un sakraut desmit "Rīgas satiksmes" autobusos, kas nākamnedēļ dosies uz Kijivu.

Katrs sūtījums tiek pārbaudīts un rūpīgi salikts kastēs un maisos. Segas pie segām, bērnu siltās drēbes, apavi. Šķirošanā palīdz gan Rīgas satiksmes darbinieki, gan brīvprātīgie.

"Viegli nav, bet tas ir darāms un ir katra pienākums darīt to, kas padodas," sacīja brīvprātīgais Gabriels.

"Apjoms ir liels, liela daļa brauks ar autobusu, daļa ar "fūri". Šodien tiek sadalīta segu daļa, rīt to liksim kastēs un laidīsim ar liftu lejā," skaidroja "Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Ziedojumi autobusos jāsakrauj līdz nākamajai nedēļai, jo jau otrdienas rītā tie dosies ceļā uz Kijivu. Ziedojumi nonāks pie iedzīvotājiem, bet autobusi kursēs Kijivas ielās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti