Ķemeru viesnīcas sākumcena 3,7 miljoni

Ceturtdien ierosināta maksātnespēja Ķemeru sanatorijas privatizētājam “Ominasis Latvia” un arī beidzot izsludināta šī vēsturiskā viesnīcas kompleksa izsole. Tā notiks pēc diviem mēnešiem – 9.aprīlī. Par iespējamo investoru interesi gan joprojām tiek runāts izvairīgi.

Viss Ķemeru viesnīcas komplekss tiks izsolīts kā viens objekts. Tai skaitā ne tikai nekustamie īpašumi, bet arī restaurētās lustras, mēbeles un klavieres. Objekta sākuma cena noteikta 3,75 miljoni latu. Tomēr tas, vai interese par īpašumu vispār būs, pagaidām nav skaidrs.

"Šobrīd neko nevaru pateikt, ir pirmā diena kopš izsludināta izsole. Interesenti vēl nav vērsušies pie manis. Grūti prognozēt, cik liela būs interese," izvairīgs ir zvērināts tiesu izpildītājs Uldis Zeps.

Iepriekš ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts (RP) norādījis, ka vairāki ārvalstu investori, tostarp, piemēram, no Ķīnas, izrādījuši interesi par Latviju kā kūrortu tūrisma attīstības vietu. Šie uzņēmēji arī tiks īpaši uzaicināti iegādāties Ķemeru viesnīcas kompleksu. Piedāvājums, ko gatavo Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, gan vēl tikai top.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti