Kazdangā granātas sprādzienā cietušie pēc brūču apstrādes palaisti mājās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Vakar Kazdangā granātas eksplozijā cietušie četri strādnieki pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas Kuldīgas slimnīcā palaisti mājās.

Slimnīcas vadītājs Ivars Eglītis stāsta, ka granātas eksplozijā gūtās brūces nav bijušas tik nopietnas, lai šos cilvēkus paturētu slimnīcā.

Ivars Eglītis: „Četrus cilvēkus vakar atveda uz Ātrās palīdzības brigādēm uz uzņemšanas nodaļu. Viņiem novērtēts veselības stāvoklis, viņi bija guvuši dažāda veida brūces, lielākoties - sīkas. Brūcēm ir uzliktas šuves, tās ir apstrādātas un visi ir laimīgi palaisti mājās. Tā kā viņi ir ļoti laimīgi tikuši cauri šādā pasākumā. Nevienam nebija tāds stāvoklis (..) Vienam bija nedaudz smagāks, kad izšķīrās jautājums, vai paturēt slimnīcā vai nē, bet viņš pats nepiekrita palikt. Vienvārsakot - neviens nebija tik nopietni cietis, lai viņu ievietotu slimnīcā."

Jāatgādina, ka cietušie ir vecumā no 26 līdz 41 gadam. Eksplozija notikai, strādniekiem aizmetot rokas granātu, kuru viņi atrada, nojaucot māju. Detonējušais sprādzienbīstamais priekšmets bija Otrā pasaules kara vācu rokas granāta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti