«Katram un katrai» kandidāte: 14. Saeimas vēlēšanu gala rezultāti vēl parādīs brīnumus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Partijā "Katram un katrai" (''KuK'') ir pārliecība, ka 14. Saeimas vēlēšanu gala rezultāti vēl "parādīs brīnumus", jo priekšvēlēšanu laikā partijas uzrunātie vēlētāji izrādījuši lielu atbalstu partijai. Tā Latvijas Televīzijai pauda deputātu kandidāte no ''KuK'' Solvita Zvidriņa.

Saskaņā ar vēlētāju aptaujas ("exit poll") rezultātiem ''KuK'' nav pārvarējusi 5% barjeru iekļūšanai Saeimā, iegūstot 2,8% atbalstu.

Taču Zvidriņa pauda pārliecību, ka, uzzinot vēlēšanu gala rezultātus, šī aina mainīsies, kad tiks saskaitītas balsis lielajās pilsētās. "Pozitīvā tendence parāda, ka balsis [mums] nāk klāt. Rezultāti vēl parādīs brīnumus. (..) Šobrīd situācija izskatās, ka varētu būt ļoti lieli pārsteigumi," sacīja Zvidriņa.

''KuK'' kandidāte uzskata, ka partija kampaņas laikā vēlētājus uzrunājusi pietiekami, kā arī esot "novērota diezgan izteikta tendence, ka vēlētāji ir gatavi balsot" par ''KuK''.

KONTEKSTS:

Saskaņā ar vēlētāju aptauju 14. Saeimas vēlēšanās 5% barjeru iekļūšanai parlamentā varētu būt pārvarējuši astoņi politiskie spēki.

Aģentūras LETA, sabiedrisko mediju, Rīgas Stradiņa universitātes ar pētījumu centra SKDS atbalstu veiktā vēlētāju aptauja pie 14. Saeimas vēlēšanu iecirkņiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti