Sadaļas Sadaļas

Kārtības policijas vadību pēc Normunda Krapša uztic Andrim Zellim

Valsts policijas (VP) priekšnieka vietnieks, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks no augusta būs līdzšinējais Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Andris Zellis, liecina policijas paziņojums.

Lai nodrošinātu efektīvu dienesta pienākumu izpildi un ar mērķi stiprināt darba organizācijas un iekšējās kontroles sistēmas, ieviest jaunas idejas un efektīvi izmantot uzkrāto profesionālo pieredzi, dienesta interesēs ar 2021. gada 1. augustu uz  noteiktu laiku līdz 2023. gada 21. decembrim VP priekšnieka vietnieka, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatā iecelts pulkvežleitnants Zellis.

Līdz šim Zellis ir guvis ilggadēju pieredzi dažādos vadošos VP amatos. Kopš 2016. gada marta viņš pilda VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka pienākumus, bet pirms tam vairākus gadus bijis VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kārtības policijas biroja priekšnieks.

Iepriekš VP priekšnieka vietnieks, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks bija pulkvedis Normunds Krapsis, kurš nolēma pārtraukt dienestu. VP priekšnieka vietnieka, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amats ir vakants un ir

"ārkārtīgi būtiski nodrošināt šīs pārvaldes noteikto funkciju un uzdevumu nepārtrauktu, kvalitatīvu un sekmīgu izpildi".

"Nav pieļaujams, ka šāds stratēģiski svarīgs amats ir ilgstoši brīvs, līdz ar to Valsts policijas priekšnieks pieņēmis lēmumu veikt amatpersonu rotācijas, izvērtējot potenciālos kandidātus, kuri, ņemot vērā pieredzi, zināšanas, kompetenci un personiskās īpašības būtu piemēroti konkrētu uzdevumu un funkciju efektīvas izpildes nodrošināšanai," teikts VP paziņojumā.

Savukārt līdzšinējais VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Koordinācijas un kontroles pārvaldes priekšnieks pulkvežleitnants Lauris Arājs ar 2021. gada 1. augustu uz trīs gadiem pārcelts VP Zemgales reģiona priekšnieka amatā.

Arājs pārcelts amatā dienesta interesēs, ņemot vērā viņa ilggadējo praktiskā darba pieredzi vadošos amatos VP. 

Policijā norādīja: minēto amatpersonu rotācijas ne vien radīs iespēju izprast darba atšķirības starp dažādām struktūrvienībām VP, bet arī nodrošinās labākās prakses, jaunu risinājumu un inovatīvas pieejas ieviešanu, kā arī veicinās darbu pie VP rīcības plāna Eiropas Komisijas Strukturālo reformu atbalsta programmas projektā izstrādāto rekomendāciju ieviešanas, tādējādi kopumā pozitīvi ietekmējot VP attīstību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt