Kārsavā veido daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru

Kārsavas novadā personām ar garīgiem rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem no nākamā gada tiks nodrošināta vieta, kur nākt un darboties, lai veicinātu viņu sociālās prasmes un palīdzētu integrēties sabiedrībā.

Šobrīd daudzfunkcionālajā sociālo pakalpojumu centrā ir izremontētas telpas, sakārtota fasāde, nomainīts jumts un tiek iegādāts aprīkojums. Centrs darbību sāks no nākamā gada.

Andžela Malakāne par daudzfunkcionālo sociālo centru KārsavāLāsma Zute-Vītola

“Pozitīvi ir tas, ka šie cilvēki šos pakalpojumus varēs saņemt savā novadā, pēc iespējas tuvāk viņu dzīvesvietām. Projekta ietvaros tika izvērtētas 13 personas ar garīga rakstura traucējumiem no Kārsavas novada un 15 bērni ar funkcionāliem traucējumiem, nosakot viņu vajadzības. Un, atbilstoši viņu vajadzībām, tika izstrādāti individuālie atbalsta plāni, kuros katram tika izstrādāti nepieciešamie pakalpojumi, līdz ar to būs pieejami četri sociālie pakalpojumi, un tie ir: dienas aprūpes centrs un specializētās darbnīcas pilngadīgām personām ar invaliditāti, ar garīga rakstura traucējumiem, un dienas aprūpes centrs un sociālā rehabilitācija bērniem ar funkcionāliem traucējumiem,” stāsta Kārsavas novada Sociālā dienesta vadītāja Andžela Malakāne.

Projekta kopējās izmaksas ir vairāk nekā 200 000 eiro, summas lielāko daļu nodrošina ERAF finansējums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt