Panorāma

Panorāma

Panorāma

Panorāma

K. Kariņš vizītē ASV ticies ar ASV viceprezidentu

Kariņš vizītē ASV ticies ar ASV viceprezidentu

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš jau vairākas dienas uzturas darba vizītē ASV. Viņš  ticies ar ASV valdības pārstāvjiem, to skaitā ar viceprezidentu Maiku Pensu, ar kuru runājis gan par valsts ārējo drošību, gan to, kā piesaistīt vairāk tiešo investīciju no ASV.

Kariņš tikās arī ar uzņēmējiem un domnīcu pārstāvjiem un visas tikšanās atzīst par ļoti produktīvām.

“Tas, ko es pamatā stāstu, ir par to visu, ko valdība dara, lai sakārtotu vidi, lai tā būtu pievilcīgāka un labāka investīcijām,” LTV sacīja Kariņš.

“Gan par izmaiņām mūsu finanšu sektorā, gan administratīvi teritoriālo reformu, izglītību un citu. Dzirdu ļoti pozitīvas atsauksmes gan par to, kurā virzienā valdība iet, gan par paveiktajiem darbiem,” stāstīja premjers.

“Un sapratu arī to, ka nav nekādu pazīmju, ka samazinātos ASV interese kā NATO alianses stūrakmenim par mūsu reģionu,” sacīja Kariņš.

 KONTEKSTS:

Kariņš no 8. līdz 15. jūlijam uzturas darba vizītē ASV, kuras laikā tiksies ar ASV prezidenta administrācijas un Kongresa pārstāvjiem, diskutēs ar uzņēmējiem, domnīcu pārstāvjiem un sniegs intervijas masu medijiem. Tāpat Ministru prezidentam ir paredzētas tikšanās ar latviešu diasporas pārstāvjiem Ņujorkā un Vašingtonā.

Kariņš tiksies ar ASV prezidenta administrācijas un Kongresa pārstāvjiem, lai pārrunātu divpusējās sadarbības un transatlantiskās drošības jautājumus, investīciju iespējas Latvijas tautsaimniecībā un starptautisko cīņu ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un terorisma finansēšanu.

Ministru prezidentam Vašingtonā plānotas tikšanās ar ASV viceprezidentu Maiku Pensu, ASV prezidenta padomnieku nacionālās drošības jautājumos Džonu Boltonu, tirdzniecības sekretāru Vilbūru Rosu un citām amatpersonām.  

Darba vizītes laikā Ņujorkā Ministru prezidents uzrunās uzņēmējus Baltijas - Amerikas un Eiropas – Amerikas tirdzniecības kameru rīkotajā pasākumā.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti