Kapseļu ielas zīdaiņu nama vadītāja noliedz bērnu tiesību pārkāpumus

Valsts sociālās aprūpes centra “Rīga" filiāles Kapseļu ielā vadītāja Marija Ziņina nepiekrīt Labklājības ministrijas (LM) konstatētajiem pārkāpumiem iestādē.

Jau ziņots, ka Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) pārbaudē centra filiālē Kapseļu ielā atklāta emocionāla un fiziski vardarbīga attieksme pret bērniem, kā arī nepienācīga veselības aprūpe un izglītošana.

Komentējot neglaimojošos secinājumus, iestādes vadītāja Marija Ziņina aģentūrai LETA sacīja, ka bērniem nekā netrūkstot. Katru dienu bērnus apmeklējot pediatrs, bet vienu vai divas reizes mēnesī bērni saņemot plašākas konsultācijas.

Viņa uzsvēra, ka nepiekrīt publiski paustajiem pārmetumiem par filiāles darbu, tomēr plašākus komentārus atteicās sniegt.

Filiālē Kapseļu ielā tiek ievietoti bāreņi un bez aprūpes palikuši bērni līdz diviem gadiem, kā arī bērni ar fiziskās un psihiskās attīstības traucējumiem līdz četriem gadiem.

Par šajā bērnu namā mītošo mazuļu aprūpi būs arī nākamās pirmdienas raidījums “Aizliegtais paņēmiens". Tāpat pirmdien par to vēstīs Latvijas Radio raidījumā "Īstenības izteiksme".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti