Kandidatūru NEPLP locekļa amatam atsaukusi žurnāliste Pētersone

Kandidatūru no konkursa uz vakantajiem Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļu amatiem atsaukusi AS “Latvijas Mediji” izdevumu žurnāliste Ilze Pētersone, informēja Saeimas Preses dienestā.

Līdz šim savu kandidatūru NEPLP locekļa amatam bija atsaukusi Latvijas Kristīgā radio ziņu redaktore, diktore Ginta Linmeijere. Nu kandidatūru atsaukusi arī A/S “Latvijas Mediji” izdevumu žurnāliste Ilze Pētersone.

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija šonedēļ, 14. un 15. janvārī, sāks uzklausīt NEPLP locekļu amatiem pieteiktos kandidātus, lai lemtu par to, kuras personas virzīt apstiprināšanai amatos.

Otrdien, 14. janvārī, komisija tiksies ar SIA “Mediju grupa Super FM” radio raidījumu vadītāju, redaktori Jekaterīnu Jerofejevu-Āboliņu, žurnālisti Ievu Kalderausku, ārštata žurnālisti, recenzenti, mediju analītiķi Aiju Dulevsku un SIA “E Komunikācijas” valdes locekli, žurnālistu Jāni Eglīti.

Savukārt trešdien, 15. janvārī, komisija uzklausīs rakstnieci, Rīgas domes deputāti Evu Mārtužu, filozofu, bijušo interneta žurnāla “Satori.lv” galveno redaktoru Ilmāru Šlāpinu, RISEBA lektoru Sabiedrisko attiecību un reklāmas menedžmenta programmā, Latvijas Pašvaldību mācību centra pasniedzēju Ilmāru Jarganu, kā arī ziņu korespondentu Jāni Zariņu.

Pārējo padomes locekļu amatu kandidātu uzklausīšana turpināsies 21. janvārī.

KONTEKSTS:

Konkurss uz divām vakancēm NEPLP izsludināts, ņemot vērā to, ka Saeima 2019. gada 2. maija sēdē atbalstīja Guntas Līdakas atbrīvošanu no NEPLP locekļa amata. Savukārt oktobra sākumā Saeima atbalstīja NEPLP priekšsēdētājas Daces Ķezberes atbrīvošanu no amata pēc pašas vēlēšanās.

Kopumā uz divām mediju regulatora vakancēm bija pieteikušies 17 pretendenti, bet vēlāk savu kandidatūru atsaukusi Latvijas Kristīgā radio ziņu redaktore, diktore Ginta Linmeijere.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti