Kampars: «Vienotībai» nevajag revolūciju, bet kongress jārīko, kad sevi parādīs jaunie līderi

Lai gan partijai “Vienotība” ir jāatjaunojas, tai nav vajadzīga revolūcija. Savukārt partijas kongress jārīko tad, kad sevi būs parādījuši jaunie līderi, intervijā LTV raidījumā “Viens pret vienu” pauda partijas “Vienotība” ģenerālsekretārs Artis Kampars.

Kampars atzina, ka partijai bijis nepatīkami atteikties no valdības vadītāja krēsla. Un šī ir situācija, kurā nopietni jāpārdomā tas, kas noticis, taču nav pamata “mest plinti krūmos”.

Un galvenokārt tieši  partijas vājuma dēļ “Vienotība” nav spējusi vienoties par atbalstu kopējiem kandidātiem, atzina tās ģenerālsekretārs.

Kampars pauda, ka partijai ir jāatjaunojas, taču tai nav vajadzīga revolūcija.

“Vienotībā” pagājušajā nedēļā arī diskutēts par ārkārtas kongresa rīkošanu, taču lēmums nav pieņemts. Sarunās par kongresa rīkošanu balsojuma neesot bijis, vien izteikti viedokļi, un vairākums uzskatījis, ka vajadzīga diskusija par partijas līderiem, klāstīja Kampars.

Viņaprāt, kongress vajadzīgs tad, kad sevi “Vienotībā” būs parādījuši jaunie līderi. Viņš arī cer, ka kongresā uz līdera pozīcijām būs vairāki kandidāti.

Pašreizējā "Vienotības" līdere Solvita Āboltiņa iepriekš paudusi, ka lūkojas arī pēc jauna līdera, kas varētu stāties viņas vietā. Viņa uzskata, ka bijušais eirokomisārs Andris Piebalgs varētu kļūt par šādu līderi. Arī pats Piebalgs pauda, ka plāno kandidēt uz «Vienotības» priekšsēdētāja amatu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti