Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Jāni Šipkēvicu

Rīta Panorāma

Laika ziņas

Intervija ar Arti Kamparu

Kampars: Valdībai enerģijas ir par maz, Straujuma – pārdomās

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Laimdotas Straujumas vadītajam Ministru kabinetam enerģijas ir par maz, to intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" atzina partijas "Vienotība" ģenerālsekretārs Artis Kampars.
 

"Premjere [Laimdota Straujuma] ir pārdomās, kā strādāt uz priekšu. To viņa nav noliegusi," teica Kampars, atzīstot, ka valdībai kopumā enerģijas ir par maz.

"Vienotības" ģenerālsekretārs nenoliedza, ka partijā ir arī neapmierinātība ar to, kā strādā Straujumas valdība – tai, pēc atsevišķu biedru domām, būtu jādarbojas aktīvāk.

Kampars atzina, ka reformas ir nepieciešanas vairākās jomās, tostarp veselības sfērā, taču pārmaiņas ir Ministru prezidentes Straujumas rokās. "Mēs ["Vienotība"] uzticamies premjerei."

Taujāts par dažādajiem viedokļiem partijā, Kampars noteica: "Tas ir spožums un posts vienlaikus, ka organizācijā ir dažādi viedokļi un ka šie strīdi iet uz āru."

Jau ziņots, ka pēdējās nedēļās daudzkārt ir runāts par to, ka līdz ar valsts budžeta pieņemšanu, kuru Saeima akceptēja pirmdienas, 30. novembra, vakarā, varētu demisionēt Straujumas valdība.

Pati valdības vadītāja gan no šī temata apspriešanas vairās, vēl pirms nedēļas sakot, ka visām valdībām reiz pienākot gals. Pāris dienas vēlāk Straujuma Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" teica, ka no valsts drošības iestādēm saņēmusi informāciju, ka pret viņu pēdējās divās nedēļās organizēta "milzīga kampaņa". 

Vēstīts arī, ka bez satricinājumiem sestdien, 5.decembrī, savu ikgadējo kongresu aizvadīja ilggadējā varas partija „Vienotība”.  Iekšējā opozicionāra slavu iemantojušais Juris Vidiņš debatēs pat izteicās, ka kongress savas gaisotnes dēļ atgādina Komunistiskās partijas kongresus.

Kongresā „Vienotība” pieņēma rezolūciju, kurā formulēti partijas mērķi Latvijas simtgadei. Kā tuvākajos gados paveicamie uzdevumi minēta novadu reformas pabeigšana, veselības aprūpes finansējuma palielināšana, ceļu tīkla sakārtošana, demogrāfijas atbalsta programmas izveide un vairāki citi uzdevumi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti