Kampars noliedz šķelšanos «Vienotībā»

Komentējot dažu „Vienotības” biedru individuālās priekšvēlēšanu kampaņas, partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars intervijā Latvijas Radio noliedz, ka tā būtu sašķelta.

„Noteikti nē. „Vienotība” vienmēr ir bijusi demokrātiska partija, un mēs ar to lepojamies. Un tas, ka „Vienotībā” ir cilvēki, kas domā atšķirīgi, tas ir tikai spēka apliecinājums,” pauda Kampars. Viņš arī norādīja, ka Rietumeiropā lielās partijas spēj izbalansēt līdzīgas viedokļu atšķirības.

„Šeit ir vairāk iekšējās koleģialitātes, kopēja darba un komandas principu noturēšanas jautājumi,” sacīja partijas ģenerālsekretārs. „Vienotībā” pirms vēlēšanām bijusi iespēja atsevišķiem kandidātiem „parādīt sevi, akceptējot to kopējā kārtībā”. To esot izmantojuši vairāki deputāti Rīgā un citviet, bet citi savukārt veica kampaņu bez partijas saskaņojuma un neinformējot par finansētājiem.

Kampars arī pauda, ka partijas līderes Solvitas Āboltiņas neiekļūšana Saeimā un iespējamā balsu pirkšana par labu Dzintaram Zaķim neietekmēs politiskās konsultācijas valdības veidošanas procesā: „Partijas valde ir rīcībspējīga.”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti