Panorāma

Panorāma

Panorāma

Panorāma

Kampaņā pievērš uzmanību bērnu pārvadāšanai

Kampaņā mudinās automašīnās piesprādzēt arī bērnus

Valsts policijas pieredze liecina, ka joprojām notiek auto negadījumi, kuros cieš bērni, jo viņi nav bijuši piesprādzēti vai nav atradušies bērnu sēdeklītī. Tāpēc, lai vērstu pieaugušo uzmanību bērnu drošībai un aktīvi iesaistītu pašus bērnus sprādzēšanās norisē, Valsts policija apmeklēs Rīgas, Valmieras un Liepājas tirdzniecības centrus, lai tajos uzrunātu ģimenes un stāstītu par drošu un pareizu sprādzēšanos.

Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis RinkevicsZane Mače

  "Katru gadu ir aptuveni 400 šoferi, kurus mēs sodām par to, ka viņi bērnus ir pārvadājuši nepiesprādzētus. Mūsuprāt, tas skaits ir milzīgs, ņemot vērā, protams, ka ne katrai automašīnai varam izstāvēt klāt," pastāstīja Valsts policijas Prevencijas vadības nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics.

  Viņš norādīja, ka, piedaloties satiksmē, redzams, ka  transportlīdzekļa vadītāji uzskata, ka īsākā ceļu posmā var bērnu nepiesprādzēt. Tādējādi

  katru gadu aptuveni 200 bērni gūst dažādas vieglas traumas, bet 10 - 12 bērni gūst smagus miesas bojājumus.

  Tādēļ informatīvajā kampaņā  "Piesprādzē pareizi - čiks un viss!", aktualizējot problēmu,  autovadītājus informēs par to, kāpēc nepieciešams bērnus piesprādzēt.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti