1:1

1:1 Gundars Rēders: Ināra Mūrniece

1:1

1:1 Gundars Rēders: Ilmārs Rimšēvičs

1:1 Gundars Rēders: Ēriks Kalnmeiers

Kalnmeiers: Priekšvēlēšanu kampaņa būs «izcili, izcili netīra»

Politiskā kampaņa pirms rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām būs "izcili, izcili netīra", to intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" prognozēja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Jautāts, kas viņam liek tā domāt, Kalnmeiers klāstīja, ka "ir dažādas indikācijas, ka šī cīņa būs ārkārtīgi svarīga un tiks izmantoti dažādi dokumenti". Ģenerālprokurors gan atturējās no plašākiem komentāriem, jo nedrīkstot stāstīt visu, kas viņam kļuvis zināms, pildot amata pienākumus.

Ģenerālprokurors uzsvēra, ka viņš nekādus dokumentus nevienam nenopludina un kopumā sava darba pienākumus pilda godīgi. "(..) Man ir svarīgi tas, lai varu saviem tuviniekiem un pats sev pateikt, ka es neko tādu, par ko man būtu jākaunas, neesmu veicis. Tā kā es domāju, ka es savus pienākumus cenšos izpildīt apzinīgi," teica Kalnmeiers.

Viņš raidījumā arī norādīja, ka viņa iepriekš paustais par iespējamu noklausīšanos dzīvesvietā ir tikai aizdomas un nevienu saistībā ar iespējamo noklausīšanos viņš netur aizdomās.

Jau ziņots, aizdomas, ka kāds neatļauti paviesojies viņa dzīvesvietā, ģenerālprokuroram pirmo reizi radušās pirms aptuveni sešiem gadiem. Tas atkārtojies arī 2016. un 2017.gadā. Tikai tad Kalnmeiers vērsies pie likumsargiem. Pie kādas drošības iestādes vērsies, Kalnmeiers neatklāja. Viņš uzsvēra, ka nekāda pārbaude saistībā ar viņa aizdomām uzsākta neesot, viņš esot dienestu tikai painformējis.

4 komentāri
Patriots
Kāpēc netika uzdots jautājums par Lemberga rokaspuisi Verneru Lūsi??? Tik skandalozs gadījums, kad Latvijā PUS GADU klaji tiek ignorēts starptautisks aresta orderis pret megamēroga noziedznieku, kas nodrabojas ar vērienīgām PVN izkrāpšanas mahinācijām un turklāt ir arī valsts uzņēmuma augsta amatpersona, sen nav dzirdēts, bet par to klusē gan politiķi, gan tagad arī žurnālisti??? Vai Lemberga rokas aizsniegušās arī līdz LTV un Rēderam, kas sīki un smalki tirdīja LupatĒriku par idiotiskajām peripetijām ap viņa suni, bet ne vārda neiepīkstējās par Lūsi???
Anonīms lietotājs 18792
Ja nav skaidrs, kā uzvedas aktīvs noziedzības apkarotajs, lai paskatās Panorāmas sižetu par Rumānijas KNAB, - var atrast gan likumīgas iespējas, gan kompetentus darbiniekus, ja tikai ir vēlme. Par tām "saprātīgajām šaubām", - ja Eiropa iet uz amatpersonu atbildības pastiprināšanu un korupcijas izskaušanu, tad LV mēģina iegalvot, ka jāmazina aizdomu pārbaude. Ja formulējumā paliks tikai šaubas, tad nevienu oligarhu vairs notiesāt nevarēs, jo šaubas ir emocionāla kategorija BEZ VESELĀ SAPRĀTA un LOĢIKAS. Manuprāt, formulējumam jābūt pilnīgi otrādam - tikko ir kaut mazākās šaubas par amatpersonas godīgumu, tā tūlīt ir jāierosina process un jāizmeklē. Tas labāk derētu korumpētajā LV.
Anonīms lietotājs 18792
Nožēlojams izpildītājs, kusls burta kalps bez iniciatīvas, bez vēlmes veicināt noziedzības apkarošanu, bez vadītāja un organizatora spējām, haotisks priekšnieciņš-krēslā atsēdētājs. Tik daudz problēmu, no kurām nevienu viņš nerisina, jo a) nav viņa atbildība, b) likums neparedz, c) citi vainīgi, es - malā stāvētājs-vērotājs.
Valdis Bērziņš
Oligarhu advokāta Kalnmeijera stāstiņi par noklausīšanos atbilst viņa paša formulējumam "izcili, izcili netīri".
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti