1:1

1:1 Gundars Rēders: Ināra Mūrniece

1:1

1:1 Gundars Rēders: Ilmārs Rimšēvičs

1:1 Gundars Rēders: Ēriks Kalnmeiers

Kalnmeiers: Priekšvēlēšanu kampaņa būs «izcili, izcili netīra»

Politiskā kampaņa pirms rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām būs "izcili, izcili netīra", to intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" prognozēja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Jautāts, kas viņam liek tā domāt, Kalnmeiers klāstīja, ka "ir dažādas indikācijas, ka šī cīņa būs ārkārtīgi svarīga un tiks izmantoti dažādi dokumenti". Ģenerālprokurors gan atturējās no plašākiem komentāriem, jo nedrīkstot stāstīt visu, kas viņam kļuvis zināms, pildot amata pienākumus.

Ģenerālprokurors uzsvēra, ka viņš nekādus dokumentus nevienam nenopludina un kopumā sava darba pienākumus pilda godīgi. "(..) Man ir svarīgi tas, lai varu saviem tuviniekiem un pats sev pateikt, ka es neko tādu, par ko man būtu jākaunas, neesmu veicis. Tā kā es domāju, ka es savus pienākumus cenšos izpildīt apzinīgi," teica Kalnmeiers.

Viņš raidījumā arī norādīja, ka viņa iepriekš paustais par iespējamu noklausīšanos dzīvesvietā ir tikai aizdomas un nevienu saistībā ar iespējamo noklausīšanos viņš netur aizdomās.

Jau ziņots, aizdomas, ka kāds neatļauti paviesojies viņa dzīvesvietā, ģenerālprokuroram pirmo reizi radušās pirms aptuveni sešiem gadiem. Tas atkārtojies arī 2016. un 2017.gadā. Tikai tad Kalnmeiers vērsies pie likumsargiem. Pie kādas drošības iestādes vērsies, Kalnmeiers neatklāja. Viņš uzsvēra, ka nekāda pārbaude saistībā ar viņa aizdomām uzsākta neesot, viņš esot dienestu tikai painformējis.

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti