Rīta Panorāma

Telefonsaruna ar rakstnieci Ingu Ābeli

Rīta Panorāma

Sākas unikāls LTV ziņu dienesta projekts Tautas Panorāma

Intervija ar Eiroparlamenta deputāti Sandru Kalnieti

Kalniete: «Vienotība» atrodas ļoti kritiskā brīdī

Partija “Vienotība” pašlaik atrodas ļoti kritiskā joslā, un, vērtējot tās nākotni, ļoti svarīgi būs pašvaldību vēlēšanu rezultāti, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete (“Vienotība”).

Politiķe sacīja, ka pašvaldību vēlēšanu rezultāti būs ļoti svarīgi. “Un pēc tam partijai, tās vadībai un kodolam ir jāvērtē, kā un vai “Vienotība” turpina strādāt,” sacīja Kalniete.

Vērtējot politiskā spēka nākotni, viņa sacīja, ka partija atrodas ļoti kritiskā joslā. Lai no tās izķepurotos, situācija jāsaprot visiem partijas cilvēkiem.

Turklāt intensīvi jādomā par paaudžu maiņu, citādāk “iestāsies tukšumus, kuru aizpildīs nepieredzējuši cilvēki”. Viņa gan atzina, ka “vecā gvarde nevienā valstī nav gatava pakāpt malā”, taču viņa pati 2019.gadā beigs aktīvu politisko darbību.

“Viens no iemesliem – es uzskatu, ka Atmodas un tūlīt pēcatmodas paaudzei ir jāiet. Ir jauni apstākļi. Ir četrdesmitgadīgo paaudze, kas veidojušies kā personības pēc neatkarības atgūšanas, un viņiem ir pilnā mērā jāuzņemas atbildība,” sacīja Kalniete.

Ziņots, ka partijas "Vienotība" reitings jau vairākus mēnešus nepārsniedz 5% līmeni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti