Kaimiņu vēlreiz noņem no amata «KPV LV» frakcijā

No "KPV LV" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja biedra amata atkārtoti atcelts partijas dibinātājs Artuss Kaimiņš. Viņš jau amatu zaudēja pirms dažām nedēļām, bet pats uzskatīja, ka atcelšana nav notikusi atbilstoši frakcijas nolikumam.

Frakcijas sēdē Kaimiņš rosināja atkārtoti pārskatīt lēmumu, bet deviņiem deputātiem balsojot par un trijiem pret, Kaimiņš no priekšsēdētāja biedra amata atcelts, LTV apstiprināja frakcijas vadītājs Atis Zakatistovs.

Pirms neilga laika par Kaimiņa atcelšanu bija septiņi deputāti, taču viņš pats lēmumam nepiekrita, jo nepiedalījās frakcijas sēdē.

KONTEKSTS:

“KPV LV” Saeimas frakcija 2. maijā atbrīvoja partijas līderi Artusu Kaimiņu no frakcijas priekšsēdētāja biedra amata. Kaimiņš prasīja atkārtotu balsojumu. Frakcijas lēmums nozīmē to, ka Kaimiņš zaudēs 300 eiro piemaksu pie deputāta algas un vairs nevarēs publiski izteikties frakcijas vārdā.

Jautāts, vai Kaimiņu varētu izslēgt arī no frakcijas, Zakatistovs iepriekš atbildēja noliedzoši. Savukārt deputāte Linda Liepiņa ("KPV LV") teica, ka frakcijā jau kādu laiku par to runāts un, viņasprāt, tam arī varētu pietikt balsu.

3 komentāri
Zane Līvmane
Kā jau paredzēts, KPV paši sevi noraks!
Māris Liepiņš
Un vainīgie, Alda-prāt, noteikti ir Vienotība un reptiloīdi.
Juris
Atcel divreiz, divreiz.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti