Partija fokusā

Vēlēšanas 2018. Partija fokusā. Nacionālā apvienība «Visu Latvijai»- «TB/LNNK»

Partija fokusā

Vēlēšanas 2018. «Sarakstu līderu debates». Pensija

Vēlēšanas 2018. «Sarakstu līderu debates». Momenti.

Kaimiņš: «KPV LV» ar «Saskaņu» nesadarbosies

Politiskā partija "KPV LV" ar partiju "Saskaņu" nesadarbosies, Latvijas Televīzijas partiju līderu debatēs teica "KPV LV" vadītājs Artuss Kaimiņš.

Viņš to paziņoja nesaistīti ar jautājumu, kas tika uzdots visiem partiju līderiem, sakot, ka daudziem cilvēkiem interesē, vai "KPV LV" sadarbosies ar "Saskaņu".

""KPV LV" programmā ir viena valsts valoda Latvijā, viena valoda valsts skolās un bērnudārzos," uzsvēra Kaimiņš.

KONTEKSTS:

Līdz šim „KPV LV” bija viena no nedaudzajām partijām, kura nebija viennozīmīgi pateikusi, ka nesadarbosies ar „Saskaņu”, un citu konkurējošo politisko spēku pārstāvji pat pieļāva, ka šīs divas partijas varētu sadarboties.

Iepriekš Kaimiņš, vaicāts, vai "KPV LV" varētu sadarboties ar politisko partiju "Saskaņa", Kaimiņš norādīja, ka šajā jautājumā nevar atbildēt ar "jā" vai "nē", jāsagaida vēlēšanu rezultāti, lai redzētu, kādi kandidāti no "Saskaņas" saraksta ir svītroti.   Turklāt "Saskaņai", pēc Kaimiņa sacītā, ir jāizdara mājasdarbi – jāatzīst Krimas un arī Latvijas okupācija. Tāpat "Saskaņai" būtu jāatbalsta mācības skolās vienā – valsts valodā, skaidroja politiķis.

Šonedēļ „KPV LV” premjera amata kandidāts Aldis Gobzems gan paziņoja, ka viņa partija nestrādātu „Saskaņas” vadītajā valdībā, jo grasās uzvarēt vēlēšanās un pati veidot valdību.  

Pirms tam deviņas no 15 partijām pauda, ka nesadarbosies ar „Saskaņu”.

Saeimas vēlēšanas notiks sestdien, 6.oktobrī. Septembrī veiktā SKDS aptauja liecina, ka lielākais atbalsts aizvien bija partijai "Saskaņa" – 17,2 procenti,  Zaļo un Zemnieku savienību izvēlējušies 9,4%. Gandrīz  nemainīgs atbalsts ir Nacionālajai apvienībai ar 6,9%, par "KPV LV"  balsotu 6,2%. Tām ar pozitīvu tendenci pret augusta aptauju seko Jaunā konservatīvā partija ar 5,2%  un "Attīstībai/Par!" ar 5%. Bet "Jauno Vienotību" atbalstītu 3,8%.

 

 

10 komentāri
Valdis Panks
Zigfridai komentetaja caureja piemetās! Bet xorosho!
Mariss Grants
Nesaprotu cik mes latviesi esam stulbi vai ka? Ar saskanu var tikt gala un visam kriviskajam partijam uztaisan referendumu un aizliedzam ,jo esam latvija un mums nevajag tadus kas velk atpakal uz austrumiem un ja kadssludina vai veic kadu darbibu saja virziena izraidit no valst uz neatgriesanos. Tad tadi ka ždanoka , ušakovs , mamikini , lindermani un tukstosiem citi varetu padomat vai izbraukt no valsts , vai tikru izraiditi vai uz ilgiem gadiem cietuma un sadarbiba ar igauniem, lietuviesiem, poliem saja joma varbut pt somiju panakt atbalstu eiropa jo tauta nevelas cekistu paliekas. Bet tagad izskatas ka cekistu vieta lv ir visa bijusi vienotiba , nacionāli zzs un no sim partijam atvasinatie deputati jauna veidola ka ari lv radio un tv tikai izbraukusie saprot lietas butibu.Un kauns par skaidrojumiem kas ir populisti un tad vel tadi ieverojami cilveki ka Pauls Igo,kairišs unparejie runa un atbalsta kautkady miksto politiku ka briselee bet viniem nav situacija ka piemums. Tapec turp
Artūrs Savickis
Protams, tas būtu labi, bet diemžēl nekādā veidā nesanāks, jo, pirmkārt, tīri praktiski būs ļoti grūti pierādīt, kas īsti ir "vilkšana uz austrumiem" vai "pretvalstiska darbība" - t.i. - visi galvā veselie iedzīvotāji, protams, redz, kā šīs partijas simpatizē Kremlim, taču Eiropas tiesās to pierādīt argumentētā veidā būs ļoti sarežģīti. Otrkārt - diemžēl šādas represijas, lai gan būtu vērtīgas priekš Latvijas izaugsmes un veco komunistu iztīrīšanas, nekad neies krastā dēļ Eiropas cilvēktiesību normām, un šajā gadījumā pasaules ieskatā neapšaubāmi izskatīsies pēc minoritāšu un balsstiesību apspiešanas, kas ļoti slikti uz mums atsauksies globālā mērogā.
Zigfrida Kalatrida
> Artūrs Savickis Šodien, 12:28 ............... Nav jau it kaa paraduma skatiities ( vot, tgd pateikshu chista pa latviski :) ) saviem teztiem pakalj ............. bet kaut kaa aizkjeeraas ... paskatiities .... > Savicken, Tu esi unikims ! Tev Izciliibas centraa buutu izciliiga vieta : DDDDDDDDDDDDDDDD
Zigfrida Kalatrida
Un veeleet es .... na... neeju vispaar, taa kaa par leemumu pienjemshanu juus tur, gudriishi, pashi varat aireet mieriigi :)
Zigfrida Kalatrida
textiem - sorry !
Zigfrida Kalatrida
PaC ar sevi saDRabosies, jokdaris :)
Zigfrida Kalatrida
Es - deelj dariit nav ko - veel Tev > Artūrs Savickis .... ko pateiks : es, kaa vienvieniiga kalatrida.... pati par saviem textiem atbildu ...... shaadi-taadi, a Tu, .... Tu liec zem sitiena visus ..,. kas mekleetaajsistemaas izlec zem " Artūrs Savickis" ...
Artūrs Savickis
Ja vien tu neesi trollis, tad tu esi konkrēti izkūkojusi smadzenes... "Saskaņa" nekūdot cilvēkus pēc tautas vai valodas? :D Es labāku joku pēdējās dienās vēl neesmu lasījis. Es ceru, ka tev ir ārsta aizliegums iet vēlēt, jo tādus cilvēkus kā tu vajadzētu turēt slotaskāta attālumā no jebkādu lēmumu ietekmēšanas. Nav brīnums, ka pie varas ir tādi idioti, jo tu esi spožs viņu proletariāta piemērs.
Zigfrida Kalatrida
Visiem GLUMAJIEM tas par nesadarboshanos ar "saskanju" ir kaa MANTRA ... - ar ko "saskanjja" ( taa tiiri praktiski ) atshkjiras no prieviishiem va kaadiem citiem parazitinjiem ??? - ............... Tikai ar to, ka nekuuda cilveekus pec sugas va valodas ??? - Tikai ar to, ka nekuuda cilveekus pec sugas va valodas ??? - Tikai ar to, ka nekuuda cilveekus pec sugas va valodas ??? .... un deelj taa visas "tiirsugas" meesluvaboles zveeree, ka shito partijmaasu nekad nepienjems ... apakshnato koppartijaa.lv . .................................... Nav jau smiekliigi - ir bezgaliigi zheeliigi .
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti