Kādam Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra ārstam konstatēts Covid-19

Kādam Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra Ambulatori konsultatīvās nodaļas ārstam atklāts Covid-19. Kaut arī ārsta kontaktpersonām noteikta mājas karantīna, nodaļa darbu turpina.

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra pārstāve Silva BendrāteLinda Spundiņa
Psihiatrijas un narkoloģijas centrs šādai situācijai jau bija gatavs, teica centra sabiedrisko attiecību speciāliste Silva Bendrāte.

 

"Mēs varam apliecināt to, ka vienam no Ambulatori konsultatīvās nodaļas ārstiem Tvaika ielā 2  ir konstatēts pozitīvs Covid-19 tests. Bet ir tagad izdarīts pilnīgi viss, lai satraukumam, un it īpaši nekādai panikai nebūtu pamata.

Tiek apzinātas ārsta kontaktpersonas, kolēģiem un rezidentiem, kuri bijuši ar viņu saskarsmē, kā arī ārstu medicīnas atbalsta personālam ir noteikta mājas karantīna.

Visiem ir paņemtas Covid-19 analīzes, un tiek gaidīts to rezultāts. Mūsu iestādes operatīvās vadības grupa situāciju kontrolē. Ambulatori konsultatīvā nodaļa turpina strādāt. Mēs sniedzam pacientiem konsultācijas un atzinumus. Tajā ir pārorganizēts darbs, piesaistot darbiniekus no citām mūsu struktūrvienībām," klāstīja Bendrāte.

Centrs aicina pacientus un tuviniekus neskaidrību gadījumā zvanīt uz informatīvo tālruni – 67080112 vai zvanot uz reģistratūru – 67080147, vai rakstot uz e-pastu "[email protected]".

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti