Jūrmalciemā mežā notiks Jūras spēku Mīnu kuģu eskadras mācības

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

No 19. līdz 21. aprīlim Dienvidkurzemes novada Nīcas pagasta Jūrmalciema meža teritorijā norisināsies Jūras spēku Mīnu kuģu eskadras personālsastāva plānveida mācības, informēja Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS), norādot, ka tajās izmantos salūtmunīciju, kas rada īslaicīgu troksni.

NBS vēstīja, ka mācības notiks ar Dienvidkurzemes novada pašvaldību iepriekš saskaņotās teritorijās. Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā.

Jūras spēkos uzdevumi tiek plānoti tā, lai katrs karavīrs spētu dot savu ieguldījumu valsts aizsardzības stiprināšanā kopā ar citām Nacionālo bruņoto spēku vienībām, skaidroja NBS.

NBS arī norādīja, ka mācību norises vietās tiks izmantota tikai salūtmunīcija, kas rada īslaicīgu troksni, bet nekādā veidā neapdraud apkārtējo cilvēku veselību vai dzīvību. 

"Nacionālie bruņotie spēki aicina Jūrmalciema iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Jūras spēku Mīnu kuģu eskadras aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu," aicināja Jūras spēkos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti