Krustpunktā

Pašvaldību vēlēšanas: Rīga

Krustpunktā

Radio un jauniešu auditorija: ko un cik klausās?

Pašvaldību vēlēšanas: Jūrmala

Jūrmalas grožu tīkotāji ar Truksni strādāt nevēlas

Jūrmalas domes deputātu kandidāti norāda, ka ar Jūrmalas mēra amatu zaudējušo Gati Truksni (Zaļo un Zemnieku savienība) koalīcijā strādāt nevēlas, jo viņa darbība Jūrmalu ierāvusi korupcijas skandālos. Par sadarbību varētu domāt partija "Saskaņa".

Jau šonedēļ, 3. jūnijā, iedzīvotājiem būs jāizdara izvēle, atdodot balsis par tiem kandidātiem, kuri vislabāk pārstāv viņu intereses. 

Jūrmalā vēlēšanās startējušo partiju pārstāji Latvijas Radio 1 raidījumā “Krustpunktā” norādīja, ka pie sarunu galda ar Gati Truksni sēsties gan nevēlas un jaunajam sasaukumam svarīgi būs risināt Trukšņa radītās problēmas un aplamības.

Sarkanās līnijas šobrīd ir pāragri vilkt, jo jāsagaida vēlēšanu rezultāti. Turpmākais darbs Jūrmalas domē būs atkarīgs no personībām. Kamēr nebūs beidzies kriminālprocess pret Gati Truksni, kurš tiek turēts aizdomās par partiju finansēšanas pārkāpumiem un pret kuru vēl aizvien norit izmeklēšana, "Vienotība" nekādu sadarbību ar Truksni nesaskata, norādīja Iveta Blaua (“Vienotība”). Savukārt sadarbībai ar ZZS problēmu nevajadzētu būt.

Bet kandidāti no partijas "Latvijas attīstībai", Nacionālās apvienības un  "Tev, Jūrmalai!/ Jaunā konservatīvā partija" sarakstiem kategoriski norāda, ka nestrādās ne ar Truksni, ne ar ZZS, jo problēmas jau neesot tikai vienā cilvēkā, bet gan partijā kopumā.

Arnis Ābelītis ("Tev, Jūrmalai!/ Jaunā konservatīvā partija") pauda, ka  Truksnis ir zaudējis jebkādu atbalstu, jo nav spējis pildīt savus solījumus un pieņemtos lēmumus,

Iespējas veidot koalīciju gan esot, un viss ir atkarīgs no tā, vai jaunie domes deputāti spēs vienoties par prioritātēm, sacīja Ņikita Ņikiforovs (“Saskaņa”). Viņš norādīja, ka “Saskaņa” runās ar visām partijām, kuras tiks ievēlētas, lai strādātu pie vienotas vīzijas par to, kā Jūrmalai būtu jāattīstās.

Kandidāti norādīja, ka jādara gals Jūrmalas korupcijas skandāliem, un visi ir vienisprātis, ka prioritāte ir domes lēmumu un darījumu caurspīdīgums.

Pilsēta jāvada tiem, kuri nav iesaistīti korupcijā, izteicās Gatis Zamurs ("Latvijas attīstībai"). Viņaprāt, paies ilgs laiks, kamēr tiks atrisinātas visas demisionējušā mēra Trukšņa radītās problēmas Jūrmalā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti