Dienas ziņas

Gaujā ielaisti lašu mazuļi

Dienas ziņas

Liepājā cīnās ar plūdu sekām

Zirgs uzbrūk riteņbraucējiem

Jūrmalā zirgs uzbrūk riteņbraucējiem

Svētdienas, 10.jūlija, brauciens pa veloceliņu Kauguros kādai sievietei un viņas dēlam beidzies ar viegliem miesas bojājumiem un potēm pret trakumsērgu, jo viņiem uzbrucis zirgs.

Jūrmalas policijā sākts administratīvais process pret dzīvnieka īpašnieku, bet Pārtikas un veterinārā dienesta inspektori pirmdien, 11.jūlijā zirgam veica analīzes un pārbaudīja, vai dzīvnieks ir reģistrēts.

Ērzeļa vārdā Vesa uzbrukums pārtrauca Daces Brasliņas-Rozītes un viņas 11 gadus vecā dēla braucienu pa veloceliņu no Vaivariem uz Kauguriem. Sākumā iekodis zēnam, tas sabradājis Daces riteni, ar ko viņa mēģināja aizsargāties, zirgs sekojis. Viņa glābusies, izskrienot uz ielas, kur viņu uzņēma vieglā automašīna.

Pirmdien Vesa kāri plūc āboliņu un no svētdienas trauksmes nav ne vēsts. Vesas saimnieks, kurš mīt sociālajā mājā Kuguros, gan nav atrodams. Arī zirgs ganās vairs ne pie veloceliņa, bet Slokā pie autoostas.

Daci izbrīnīja arī policijas attieksme - atbraukusī pašvaldības policijas ekipāža ieteica noteikti vērsties slimnīcā un tad rakstīt iesniegumu Valsts policijā, bet nepalīdzēja turp nokļūt.

Līdz šim policija bija saņēmusi iedzīvotāju sūdzības par to, ka zirgi ganās tuvu mājām vai gājēju celiņiem. Uzbrukums vēl nebija piedzīvots.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti